reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzieki dziewczyny za mile przyjecie,

agnieszka.kk ja po cc bardzo szybko doszlam do siebie, z jednej strony musialam bo maz do pracy a ja z malenstwem, z drugiej zabieg przeprowadzony bezproblemowo.
Ja bardzo chcialam rodzic naturalnie, ciaza przebiegla bezproblemowo, chodzilismy do szkoly rodzenia nawet, ale jak nadszedl czas (10dni po terminie!) to w szpitalu zadecydowali o cc, a ja blagalam o sn, ale powiedzieli ze dla dobra dziecka, a gdy okazalo sie ze mala ma 3950g to juz dziekowalam ze to cesarka :) Drugie bede chciala rodzic sn, ale pewnie spanikuje przed i bede prosic o cc i to dlatego ze po tej mam mile wspomnienia.

U mnie dzien wczorajszy milutko minal. I malenstwo tez pieknie przespalo noc, od dobrych 3tygodni spi mniej wiecej 20.30-6.30. A ja juz sie przyzwyczailam do przespanych nocek heheh

Milego dnia zycze, chorowitkom zdrowia...
 
reklama
Ja zaglądam :) ale dziś miałam ciężki dzień i nie miałam czasu za bardzo :(
Najpierw sprzątanie, potem nauka, a wieczorem byłam umówiona i tak zleciało :)
Co tam u was? jak weekend?
 
z pewną dozą nieśmiałości,ale i ja tu zaglądnę:sorry:
Ania - mam 3 letniego Przemolka ,ktoremu za jakiś czas (czyli najpewniej w 2011 )przydałoby się rodzeństwo:sorry:
 
No to teraz ja. Tez planujemy z mezem dzidzie wiosenna 2011. Chcemy rozpoczac starania maj/czerwiec 2010. 1 stycznia biore ostatnia tabletke anty i bede przygotowywac organizm do zafasolkowania. Co do reakcji otoczenia to coz. Jedni beda zadowoleni, inny beda sie w glowe stukac. Moi tesciowie bardzo by chcieli wnuka. Moi rodzice beda sie pukac w glowe bo oni inaczej postrzegaja "sposob na zycie" tzn najpierw magister, potem super platna praca, budowa domu i wtedy mozna myslec o dziecku. Idac ta koleja w ciaze zachodzilabym po 40tce bo takie mamy super czasy. Idac moim planem urodze majac 25 lat wiec to chyba dobry wiek. Teraz z mezem planujemy "wyszalec" sie za wszystkie czasy i pojechac w podroz poslubna. W styczniu wybieram sie do mojej lekarki zeby przygotowania do ciazku robic pod okiem specjalisty. Na pewno warto zaczac brac folik ;)
 
Witam! Jeśli można dołączę do grupy staraczek w 2011 roku. Jak widać mam już trzy kochane Aniołki i strasznie się boję tej kolejnej ciąży ale chęć posiadania dzieciatka jest silniejsza. Na pewno się będziemy z M starać w 2011 roku. Z suwaczka wynika, że za 4 miesiące bo tak nam kazał lekarz ale nie wiem czy to wypali. Na razie lekarze nie znają przyczyny moich poronień dlatego mam brać tabletki antykoncepcyjne przez te kilka miesięcy, żeby mój lekarz (któryś z kolei) mógł porobić mi badania. Liczę na to że rok 2011 będzie dla nas łaskawszy i doczekamy się z M bobaska.
 
kroczek_k witam:)
współczuję przeżyć z poronieniami i nie życzę tego nikomu,fajnie że nie tracicie nadziei,wierzę że będzie to wam wynagrodzone ślicznym i zdrowym maleństwem w 2011 roku za co mocno 3mam kciuki:)


...a gdzie reszta dziewczyn,jak mija wam dzionek:)
Ja uciekam na zakupy,do zobaczenia później:)
 
reklama
Anna25, KrolowaFal, kroczek_k! witajcie kobietki :D bardzo się cieszę, że tyle nowych dziewczyn do nas dołącza :D

Zobaczycie, szybko zleci i zaczniemy staranka :) a potem będziemy się dzielić przeżyciami jak to cudnie jest nosić fasolkę pod sercem :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry