• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mary trzym się cieplutko w robocie :-)

Ooo to będziemy mieć prawie to samo mamci u mnie schabowy, ziemniaczki (może frytki) i surowizna z kapustki ale czerwonej :-D
 
czesc;P

uciekłam od moich dzieci i przyleciałam do Was :D przynajmniej będzie mniej nadrabiania w domu :D

Pozdrawiam Wszystkie razem i każdą osobno :*

Jak Wam dzionek mija?:-)
 
jestem kochane :) u mnie tez straszne wichry az sie boje psa wypuszczac na dwor zeby mi go nie porwalo :)
u mnie dzis ogorkowa a K i tak bedzie bardzo pozno :(
kocurek jak sie czujesz?
rurka i asionek juz zagladaly ?

hehe rurka my to sie potrafimy zgrac juz ktorys raz pod rzad:P
 
Hej Laski:-)
U nas też wichura na całego. W pracy klientów nie ma, więc przyszłam do Was.

Mąż się na mnie wczoraj obraził:-( Nawet nie wiem za co dokładnie, coś chyba palnęłam:zawstydzona/y: i z tego powodu nie było wczoraj staranek, dzisiaj muszą być:wściekła/y: nie oddam walkoverem tego cyklu....

Zapomniałam wczoraj zrobić test owu, przypomniało mi się o 23-ciej:zawstydzona/y:

Kurcze, jak ciężko jest czekać czy się udało czy nie.....


U mnie na obiad zupa wiosenna i klopsiki z makaronem w sosie pomidorowym:tak:
 
gumisia ano zdychaczka lekka :-p najbardziej to wstyd przyznać te hmmm... gazy mnie męczą - co bym nie zjadła to brzuch mało nie pęknie taki wielki sie robi ajajaj ..... no i muli porządnie - cały czas na gorzkiej herbatce wiszę :))))

rurka :-)

zizi :-)
 
reklama
KOCEREK- no to faktycznie mamy podobne obiadki :))

RURKAA- cześc kochana..poczytaj ,poczytaj bedziesz miala mniej w domku -ściskam Cie i milego dnia :)

GUMISIA- powitać :))


no dobra -oko pomalowane
oczyska.gif
,jade...mam nadzieje ,ze nic mi na glowe nie spadnie przez ten wiatr;/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry