• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no i nastala cisza.... wywialo wszystkie.... to ja tez uciekam
dziewczyny wie ktoras co sie dzieje z made? dawno jej nie bylo
 
Ostatnia edycja:
reklama
paulina do miłego :-) papaty
Wiolka to łap fasolkę :-) posyłam :-) smacznego!

jos miłego i przyjemnego spacerku.

ja byłam chwilkę z mamą posiedzieć
:-)
 
Wiolka to w razie czego będziesz musiała z jakiegoś może rozpuszczalnika czy czegoś podobnego skorzystać by sie odkleić od krzesła hihiihihi
 
no tak :-) najlepszy odklejacz ;-) hihihi

oki, na mnie dziś pora, coś mnie plecy bolą, a jeszcze czeka mnie 2 godzinna jazda do Wrocka :-)

miłego popołudnia Wam życzę.
 
Ostatnia edycja:
Mamuś gumisia gdzie jesteście?

Moje plamienia minęły i mój mąż się zabrał za staranka, jak mu powiedziałam, że dopiero za tydzień, to stwierdził, że on już teraz zabiera się za produkcję :-):-D:-)
 
reklama
jestem ,wrocilam z zakupów,spożywka kupiona,witaminy w Superfarmie kupione(i testy ciążowe;-);-))
i oczywiście wlecialam do Orsaya-kupilam 2 bluzeczki:-D:-D:-D

RURKA- widze,ze jesteś -witaj-mówisz ,ze pierwsze starania zaliczone ??:-p:-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry