just_boogie
Mama Pędzącej Stopy
obywatelko Made przywołuję do wstawienie zdjęcia w rozmiarze miłym dla oka, co by można było podziwiać Twoje piękno 



Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



))) Nie dostałaś Ty nigdy po dupce za tę szczerość ???? :-):-):-) hahahhaaaaa

Tylko, że z nią to gorzej, bo muszę o pozwolenie prosić na zrobienie fotki
))))) Ale jak przyjedzie to ją dorwę
za wstawienie zdjęć i za kumplementy
))))
bo mój małż też szatyn :-):-):-)
na zakupach szybkich byłam, lodówka może i pustką nie świeci, ale ni było niczego na co miałabym ochotę





))) ale tego niestety nie widać 
))))) szkoda, że pysia taka nieśmiała, bo Ona to dopiero wygląda 

póki jeszcze są i cena znośna. 


Asionek - hej :-) No to mamusię załatwiłaś)) Tylko wpadaj do nas czasami, i koniecznie pochwal się tym co mamusia wiezie
Ile mama będzie jechać ?

Asionek no to ładnie mamę załatwilaś...wsio już masz?
![]()
Jestem po wizyciePęcherzyki nie 2 a 3
ogromne, akurat do pęknięcia
Pregnyl podany. Jutro wizyta na potwierdzenie pęknięcia i działamy ostro
![]()