wisienka : hej
dziekuje, jakos leci, zmecozna jetsem, nocne wstawanie na siku, problemy ze snem
ale jakos dociagniemy do konca
3mam kciuki za emilke ! zobaczysz ze rehabilitacja nie potrwa dlugo!!!! :-) ps. sliczna masz smieszke
libby witaj
serg : 6 to nieduzo, gonie cie
tak sie rozkrecilam ze do 6 m-cy mialam 3kg a teraz mam 4,5-5kg
i wszystko naparwde w nieclae 3 tyg wiec ciekawie sie zaczyna robic!!! z takim tempem ciekawe ile bedzie za miesiac i za 3 ? hihihihiihihihihi
ale jakos dociagniemy do konca
3mam kciuki za emilke ! zobaczysz ze rehabilitacja nie potrwa dlugo!!!! :-) ps. sliczna masz smieszke
libby witaj
serg : 6 to nieduzo, gonie cie
,normalnie czuję ją jak nigdy!

