• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sergi nieeeee...!!! :shocked2: pozwól, że przekażę dalej - asionek..?????? :-p
Ja muszę dotrwać do soboty, aż G. wróci z drugiego krańca Polski...

taaa hehe a czemu dla mnie ?? :)))
ja poczekam az znak panny sie skonczy :)
moj by chcial , bo sam panna , ale ja dwoch w jednym domu nie zniose i to jeszcze facetow hehe

Cześć dziewczyny...

Ja tylko sprawdzam, czy którejś jeszcze od wczoraj przypadkiem nie przyszło do głowy, żeby się rozpakować... :-)

Kocurek ja tam kibicuję Tobie i malutkiej, i wierzę, że do weekendu wstrzymacie się z wyjazdem na porodówkę:tak:
A Asionek wiadomo, jeszcze masz chwilkę do godziny W..:-)

no wlasnie ja mam jeszcze czas , wedlug terminow Fr to caly miesiac jeszcze :szok:
no , ale tyle to juz nie chce czekac :))


sergi dawaj foto :)

ja dam swoje na zachete z przed chwili moj bebzon malo nie peknie kurcze wywalil niezle przez te 2 tyg.
msHhb.jpg

i bokiem
eczdH.jpg
 
reklama
Serge,aż mi szczęka opadała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POWAŻNIE! Coś pięknego.Niesamowite!!!! PIĘKNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rofl::rofl::wink::yes::biggrin2::laugh2::happy::-);-):tak::-D
Wiesz,że się popłakałam?!?!?!!!!? Jakaś płaczliwa jestem przy owulce:)
Asionek brzusio BOSKI! Zazdroszczę...
 
Carola cieszę się, że się podoba :laugh2: Nie ukrywam, że pierwszy raz mi tak ładnie wyszła kartka i jestem z niej bardzo dumna... :zawstydzona/y: Toć ja dopiero na początku drogi w ręcznym kartkowaniu ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry