Asionek31
Fanka BB :)
sergi nieeeee...!!!pozwól, że przekażę dalej - asionek..??????
![]()
Ja muszę dotrwać do soboty, aż G. wróci z drugiego krańca Polski...
taaa hehe a czemu dla mnie ??
ja poczekam az znak panny sie skonczy
moj by chcial , bo sam panna , ale ja dwoch w jednym domu nie zniose i to jeszcze facetow hehe
Cześć dziewczyny...
Ja tylko sprawdzam, czy którejś jeszcze od wczoraj przypadkiem nie przyszło do głowy, żeby się rozpakować... :-)
Kocurek ja tam kibicuję Tobie i malutkiej, i wierzę, że do weekendu wstrzymacie się z wyjazdem na porodówkę
A Asionek wiadomo, jeszcze masz chwilkę do godziny W..:-)
no wlasnie ja mam jeszcze czas , wedlug terminow Fr to caly miesiac jeszcze

no , ale tyle to juz nie chce czekac
sergi dawaj foto
ja dam swoje na zachete z przed chwili moj bebzon malo nie peknie kurcze wywalil niezle przez te 2 tyg.
i bokiem
pozwól, że przekażę dalej - asionek..??????







:-);-)
Toć ja dopiero na początku drogi w ręcznym kartkowaniu ;-)