Czarny Kocur
Made by Made :*
Kapitanie rurka kocur melduje się w całości 

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

Choć nie powiem, że z utęsknieniem 
Ja już po wizycie u lekarza.
Asionek - lekarka zmierzyła mi spojenie i jest w normie. W karcie ciąży jest taki wykres, gdzie się to notuje i ja akurat idę zgodnie z normą.A co do bólu, to ja mam zdiagnozowane coś, do czego nie ma polskiego odpowiednika, ale chodzi o chroniczne bóle lędźwiowego odcinka kręgosłupa i bioder i ten ból spojenia jest częścią tego schorzenia. Więc pozostaje mi cierpliwie czekać na poród. Ufff... Jeszcze "tylko" 9 tygodni bólu... A jak tam u Ciebie? Nadal śpiąca?
Ja się kładę, bo zupełnie nie w formie jestem. Miłego wieczorku!
pozwól, że przekażę dalej - asionek..??????
:-)
Jutro się wybiorę w końcu na pocztę, miałam wysłać dzisiaj, ale te skurczybyki mnie dopadły i wracałam do domu, byle jak najszybciej, a na pocztę mam jeszcze kawałek dalej i odpuściłam...