ajas
Fanka BB :)
Cześć dziewczyny...
Ja tylko sprawdzam, czy którejś jeszcze od wczoraj przypadkiem nie przyszło do głowy, żeby się rozpakować... :-)
Kocurek ja tam kibicuję Tobie i malutkiej, i wierzę, że do weekendu wstrzymacie się z wyjazdem na porodówkę
A Asionek wiadomo, jeszcze masz chwilkę do godziny W..:-)
Ja tylko sprawdzam, czy którejś jeszcze od wczoraj przypadkiem nie przyszło do głowy, żeby się rozpakować... :-)
Kocurek ja tam kibicuję Tobie i malutkiej, i wierzę, że do weekendu wstrzymacie się z wyjazdem na porodówkę

A Asionek wiadomo, jeszcze masz chwilkę do godziny W..:-)





