serge oj jaka ty juz pięknie zaokrąglona i brzuszek spory i to bardzo a i w ogóle sexi mamuśka. A i pooglądałam Twoje cuda. ja chce takie:-)Pisze się na zakupy do ciebie.:-)
paulinka Mila ma WNM i lekka asymetrię. Pierwszy zauważalny objaw to było to , ze ciagle śpi tylko na lewą strone, patrzy na lewo i nie chce się obracac w prawo ani na leżąco ani na rekach. Drugi to już u pediatry, ze nie podnosi głowe w próbie trakcji czyli podciągana za dłonie do siadu. natomiast na brzuszku czy w pionie trzymała rewelacyjnie. Na brzuszku tak mocno odginała głowę do tyłu, ze az się przewracała i nie wyciągała raczki przed siebie tylko tak jak skrzydełka trzymała. No i nie nawidziła leżec na brzuchu. Po za tym robiła mostki, patrzyła do tyłu za głowę i wyginała sie tak jakby chciała na niej stanąc. Przy przewijaniu robiła pupę do góry. Czesto sie napinała i szpanowała. U dzieci z WNM często drżą kończyny, są zaciśnięte cały czas piąstki, podwinięte paluszki u stópek są marudne, płaczliwe , maja kłopoty z zasypianiem i ssaniem, krztuszą się igłośno łykają ale tych objawów Mila nie miała. Jest bardzo spokojnym i wesołym dzieckiem, ssie cudownie i zasypia sama w łóżeczku przesypiając noc z jedną przerwą na jedzenie. Śpi do 10-11 rano:-)A co cię niepokoi. Bo tu nawet zwykły lekarz nic ci nie powie trzeba do neurologa a czas robi ogromne znaczenie im młodsze dziecko tym szybciej działa rehabilitacja u nas po tygodniu prawidłowej pielegnacj Mila zaczeła trzymac główke przy próbie trakcji:-)
Jako mamusia, hmm z tą młodością nieprzesadzajmy jestem najszczęśliwsza na świecie. Uwielbiam byc mamą i taką panią domu. Realizuję się cudownie. Tylko szlak mnie trafia, ze już połowa macierzyńskiego minęła...
Ide do kąpieli, wróce to zaglądnę