• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie dziewczyny. ja tu chyba się rozgoszczę bo dziewczyny niedługo będa rodzić i znów przegapię
lil kiedy to minęło, jejku jak pięknie zasunał twój suwaczek:-D
Just jak tam u ciebie? Mila ma właśnie skok rozwojowy i od 5 rano cały czas je a tłumaczę jej, ze już druga broda i tentego:-D
Kocurku nieźle się trzymasz, pytałam cię gdzie rodzisz ale chyba nie doczytałaś.
rurka, serge ja tez przy kawusi, ricore bo ricore ale to już nie zbozówka
serge wyskoczyłam ahhhhha
Carolineee czy ty jesteś oliwka? Tamta okiwkakarolina???:-)Alez masz roboty w huk a my robimy szafę wnękowa. To znaczy Pol robi. Skończył kiedyś technikum drzewne jakieś projektowanie mebli ale potem inne studia inna praca i teraz powiedział,ze nie zapłaci za szafę 1500 zł(wnęka 128cm) tylko jak obliczył koszt materiałów 500 i sam zrobi. Trwa to już 2 tygodnie i na razie kupił kołki i wsporniki pod półki iiiiiiiiiiiii zaznaczył miejsce wiercenia. Szlakkkkk:-D
ajas witaj my się nie znamy , buźka przywitająca:cool2:
agapa może mamy tego samego męża od porannych pobudek i burdelku na stole. Mój dziś otworzył drzwi od sypialni(wstaje o 5 rano) i rzucił mi na twarz swoją koszulkę i bokserki w których śpi. Nawet nie spojrzał, gdzie rzuca:-DPotem zamknął drzwi i pojechał do pracy.:angry::-D
 
Młodamamusia pewnie, że tak :-) Kwestia omówienia projektu ;-) A skurczybyki już przeszły, dzięki Bogu... :-) :*

Wisieńka oj jak G. ma się zabrać do zrobienia czegoś w domu, to jak pies do jeża... :sorry: Ale niech tylko Teściowa (moja mama) coś od niego chce, to zaraz leci jak głupi i wszystko robi, co mu każą :-p Mama się nachwalić nie może, że G. taki obrotny i robotny... Zdążył rodzicom panele położyć, ponaprawiać kanalizację w domu, posylikonować wannę i prysznic, kosi trawę, dogląda ogródka czasem... A ja się nie mogę doprosić, żeby mi pajęczyny spod sufitu ściągnął... :dry:
 
Ostatnia edycja:
sergee mnie przepowiadacze od 28 męczyły do końca, zwłaszcza w nocy:sorry2:
mlodamamusia witaj. Jak tam rafałek. Sypia nockami? To juz pewnie niezła gaduła
 
Wisienka a dziękuje dobrze, cała nocke prześpi ;-) . Tak tak gaduła . A najbedziej chce mu sie gadac rano skoro świt ;-) . A Emilka jak tam ?;-)
Kurcze Sergi gdybym wiedziała szybciej ze robisz takie cuda to bym sobie sprawiła na urodzinki jakies cudeńko ;-)
 
Ostatnia edycja:
Wisieńka ja przepowiadaczy nie mam, ale wczoraj na mieście takie skurcze mnie dopadły, że po powrocie do domu leżałam na wyrku i puściły dopiero w sumie po 6 godzinach... :szok: Już chciałam na mieście karetkę wzywać, bo myślałam, że mi macica z bólu na drugą stronę się wywraca... :sorry: Na szczęście - przeszło...
 
witam sie porannie :)
nawet nawet wyspana :)

serg : sliczny brzuszek :) i to co na gorze bardzo mi sie podoba i chetnie bym troche zabrala ;))))))))))))

just jak katarek remikowy ???

kocurek : melduj sie na biezaco :)))) OK? :)

serg : ja bym na serio pomyslala o jakiejs stronce i sprzedazy twoich prac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ zamowienia personalizowane itp :) szkoda nie wykorzystac takiego talentu!!!!!

carola : hej :) super ze staranka byly !!! &&&&&&&&&&&&&&&&&& :) i powodzenia z koncowka remontu!

rurka : dasz rade, ja tez od 6.09 musialam sie przestawic na pobudki o 7h30 a nie robilam tego nie od kilku m-cy a od kilku lat ;) z moicm spiochem do 8h30-9h30 :) ale juz sie przestawilam na zmiane rytmu i jest ok!

maz wczoraj wrocil z frankfurtu i wzial dzis wolny ranek :))))))))))
sroda - dzien bez przedszkola tutaj, wiec jestesmy wszyscy w domku
Poldus teraz mo,opoluje tate, nie mam prawa nawet sie zblizyc :)
 
Wisienka a jak u Ciebie czas leci - Malutka ma już 2,5 miesiące i tzw. "najgorsze" za Wami! Pewnie Ci coraz łatwiej z każdym dniem?? Buziaki dla Was!

Jos witaj! A Polduś nadal zachwycony przedszkolem? Nic nie choruje? Maciuś aktualnie chory, ale tak generalnie od początku września ma katar - a ja jestem mocno zniechęcona przedszkolem i nie wiem co dalej...

Kocurek nam się mocno wycisza ostatnio.....

A ja dziś miałam sen o tym, że nasza Asionek urodziła....A to pewnie dlatego, że jeszcze wczoraj przed zaśnięciem zdjęcie jej brzucha zobaczyłam...
 
reklama
Jos dziękuję :* A no mówiłam, że moje dwa "mleczne baloniki" już wychodzą same z siebie :sorry: Ale nie narzekam :-p A co do stronki i zajęcia się karteczkami na poważnie, to wiesz, zawsze trzeba jakieś rozeznanie zrobić, sprawdzić, czy się w ogóle takie coś spodoba... W końcu - każdy ma inny gust :tak: Ale chyba namówię G., żeby mi zrobił jakąś profesjonalną stronę w necie :tak:

A Polduś widzę szaleje z Tatusiem :laugh2: Oj, czyli to jednak prawda, że jako Mamuśka pójdę "w odstawkę"... ;-) :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry