• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hehe Jos - jak patrzę na zdjęcie to widzę okrągłą pyzę :-D

Wklej nam swoją piłeczkę!

Ajas dzięki! Dziś zarażam piłką! Także głęboko oddychaj i wciągaj nosem fluidy! :-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
lil ale fajnusi i taki podobny do mojego...Kurcze, nie myslałam, ze za brzuchem się tęskni. A my musimy jeszcze odczekać conajmniej 6 miesięcy do staranek. ta cc pokrzyzowała nam plany:wściekła/y:
 
O kurcze Jos to faktycznie szkoda! Ale mam nadzieję, że niedługo nam coś wkleisz! Zobacz zaraz na suwaczku będziesz miała "3" z przodu!

Wisienka planujesz kolejne staranka??? Nie wiedziałam :-) Ja mimo wszystko chyba nie będę już tęsknić za brzuchem :-) Drugą ciążę mniej przeżywam niż pierwszą- może dlatego, że w sumie nie tak dużo czasu minęło...
 
reklama
Lil mysmy od razu planowali jednko po drugim. Mielismy zacząc jak Mila będzie miała pół roczku a przez te cc to koło 8-9 miesięcy może lekarz pozwoli. Na razie nawet @ nie mam:szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry