lil_maja
Fanka BB :)
Wklejam swoje zdjęcie - słabe jest, ale akurat mi baterie wysiadły i lipa....I jeszcze takie ciemne wyszło...
Zobacz załącznik 392384Zobacz załącznik 392385
Piłka jak nic.......
Zobacz załącznik 392384Zobacz załącznik 392385
Piłka jak nic.......


Kiedy to u mnie takie cudo wyrośnie?... 
