• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jos ja właśnie też się mam położyć teraz :))) Ale nie wiem kompletnie jak się wyciszyć.....Chyba sobie jakiegoś nudnego audiobooka zapodam.........

No i też czekam na relację jak Łukasz zareaguje :-) Będę później Was czytać, no chyba, że kompletnie nie uda mi się zdrzemnąć...

No Dokladnie... Rurka nas zalatwila... Zero empatii... Normalnie WSTYD :)

pa!
 
reklama
rurka wyobraz sobie ze mi druga krecha tak wyjasniala ze prawie jej teraz juz nie widac....kiedy masz termin @?ja tez bez pozwolenia napisalam MAMIE05.bardzo ci gratuluje i dziewczynom rozpakowanym rowniez.
jos wy juz wszystkie urodzicie a my wam bedziemy marudzic:-)
kotku jak sie czuje made?
 
Dziewczyny odebrałam dzisiaj wynik bety. Jestem w ciąży!!!

wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
wlasnie robie nalesniki wpadam ,a tutaj taka nowina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rureczka kurcze ogromne gratulacje !!! szczesliwych 9 miesiecy !!! :-D
teraz sie posypia fasolki :) zawsze ida lawinowo :-D
a prace bierz i nic nie mow w koncu normalnie to bys pewnie jeszcze nie wiedziala wiec nie ma co sie przejmowac
ale mi sie cisnienie podnioslo hehe
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry