Jos ja właśnie też się mam położyć teraz)) Ale nie wiem kompletnie jak się wyciszyć.....Chyba sobie jakiegoś nudnego audiobooka zapodam.........
No i też czekam na relację jak Łukasz zareaguje :-) Będę później Was czytać, no chyba, że kompletnie nie uda mi się zdrzemnąć...
No Dokladnie... Rurka nas zalatwila... Zero empatii... Normalnie WSTYD
pa!

:-):-)