paulina.pro
Fanka BB :)
a ja zmykam-moja gwiazda się już obudziła, papa
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
asionek : melduj sie i pis zmi jaka oliwke kupila si jak ja stosujesz!
ja mam NATESSANCE i daje ja na sucha skore
tylko jakos nie moge sie przyzywczaic ze godizne pozniej jeszcze mam uczucie bycia 'tlusta'
co z ubraniami ??? plami? czy moze olwike stosujesz na noc tylko pod pizame a w dzien kremy? jakos kurka srednia sie z tym czuje, ale nawilza fajnie...
na pewno bede stosowac ale na noc moze tylko a w dzien krem...
aha i moja bedzie chyba malo wydajna, mala butla 8 euro a mam wraznie ze tak sie duzo tego zuzywalo wbrew pozorom tego ze tluste sporo tego lalam...ale moze mam bardzo sucha skore i tak wchlania... albo wlansie nie powinnam na sucha tylko na wilgotna... ?
mary : &&&&&&&&&&&&dasz rade
![]()