E
EEnil
Gość
Lil nie wiem bo zajrzałam pierwszy raz po 3 minutach i zostawiłam bo okienko mokre a jak wyschło i zrobiło się białe to kreska jest widoczna,nawet nie taka blada ale cienka...
Rano pójdę na betę...
Z Nina też tak miałam...test...nic,jedna kreska to zostawiłam a zajrzałam po jakimś czasie i identyczna kreska jak teraz
Rano pójdę na betę...
Z Nina też tak miałam...test...nic,jedna kreska to zostawiłam a zajrzałam po jakimś czasie i identyczna kreska jak teraz
