Asionek31
Fanka BB :)
Rureczka e tam ja juz rodzic moge nie mam nic przeciwko 
Oliwka torba juz dawno stoi gotowa , a wsumie dwie hehe
Maja nie lubie rosolu
no u mnie cisza tez byla
zreszta moze byc tak , ze to jednorazowy incydent hehe
mam nadzieje , ze uda sie karmic !
a gdzie facetow ci wywialo ??
Oliwka torba juz dawno stoi gotowa , a wsumie dwie hehe
Maja nie lubie rosolu
mam nadzieje , ze uda sie karmic !
a gdzie facetow ci wywialo ??

Cały czas drętwieją mi ręce!
Budziłam się chyba ze 20 razy z bólu...
W zasadzie zaplanowałam je na ub. piątek, ale... jakoś nie wyszło. 