paulina.pro
Fanka BB :)
hej wieczornie-ja już prawie ogarnięta z maluchami, mama kończy usypiać młodego bo mi się cierpliwość skończyła jakoś...
Palemka-ja bym do końca życia chyba nie ruszyła tych cukierków-bynajmniej tych od tej pani ze sklepu, a też je uwielbiam-ja idę do ciebie na nalewkę!!!cholercia słomiana wdowa jestem a mąż ma dziś urodzinki i jest poza domem...:-(
Asionek-ja tu poproszę na forum tą fotkę z fb o której mówi Karola-ja też chcę modelkę zobaczyć!
(ups zaczynam jak mój syn mówić-ja chcę !
)
pozdrawiam resztę
o Pysiu kochana-mogłabyś fotkę swojego cuda na chwilę wrzucić, bo dziewczyny się zachwycają a ja jeszcze nie widziałam;(
Palemka-ja bym do końca życia chyba nie ruszyła tych cukierków-bynajmniej tych od tej pani ze sklepu, a też je uwielbiam-ja idę do ciebie na nalewkę!!!cholercia słomiana wdowa jestem a mąż ma dziś urodzinki i jest poza domem...:-(
Asionek-ja tu poproszę na forum tą fotkę z fb o której mówi Karola-ja też chcę modelkę zobaczyć!
pozdrawiam resztę
o Pysiu kochana-mogłabyś fotkę swojego cuda na chwilę wrzucić, bo dziewczyny się zachwycają a ja jeszcze nie widziałam;(


a poproszę przepis bo będę miała pigwę i uwielbiam pigwówkę



a właśnie miałam już dawno napisać, ale mi z głowy cały czas umykało
OCZYSKA LEOPOLDA są B O S K I E