Asionek31
Fanka BB :)
Witam się i ja
Asionek - gratuluje ślicznego syneczka- masz się kim chwalić ;-)
dziekuje bardzo
a wiecie co kupiłam se kasztanki 9 te cukierki ) i se jem i mówie : cos nie teges i coooooooooocos ***** pełza białego !!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!! biały robal, glisdowaty, a ja juz pół zjadłam
eeeee i poleciałm z pyskiem do pani oddac i pani mnie przepraszała
ale te pół i tak mam nadal w sobie :-
-
shocked2:
![]()
o kurka jaka jazda bleeee
chociaz wszystko moze sie zdarzyc , mojego ex mama wlewajac smietane do zupy znalazla szczura w opakowaniu

do dzisiaj ma uroaz i wszystko przez sitko przeciera

Palemko...mieszanki jedzeniowe))
Asionek,fajnie,że jesteś![]()
no jestem , ale kurcze troche nie nadarzam z forum hehe dziewczyny rodza liste trzeba robic i czasu brak na poczytanie co u nich ... dobrze , ze tutaj na bieraco jestem w miare hehe
Asionek-ja tu poproszę na forum tą fotkę z fb o której mówi Karola-ja też chcę modelkę zobaczyć!(ups zaczynam jak mój syn mówić-ja chcę !
);(
a jestes gdzie na FB ? czy na NK ??
z checia wysle zaproszenie
HEJ
asionek : wrzucaj tu foty ze spaceru niech dziewczyny popatrza bo jest na co)))) hyhy
super wygladasz!!!!! raz ze figurka a dwa - dla mnie wecznie zmeczonej z worami pod oczami od dziecka to jest najwiekszy szok - WOGOLE nie wygladasz na zmeczona koncowka cioazy i porodem
buzke masz taka o ktorej ja moge tylko pomarzyc nie bedac w ciazy, nie majac dziecka i po 12 godzinnej nocce - czyli... no moge tylko pomarzyc
asionek : aha a ty wez powiedz jak ty kobito sama robisz lewatywe.............????????????
no wezcie mnie nie zawstydzajcie

az tak super nie jest no bez przesady
same laski jestescie i tyle
a ty Jos nie narzekaj ja wiem jak wygladasz !! sliczna delikatna kobieta z ciebie i tyle
co do lewatywy polozna poradzila zrobic ,ale nie taka normalna tylko z apteki delikatna
co prawda mialam cykora , ze w momencie kiedy mnie przycisnie to jeszcze skurcza bede miala i chyba wykituje , ale dalo rade , poszlo szybko i miedzy skurczami sie zalapalam


dobrej nocki !!





![P101011_16.02_[01].jpg P101011_16.02_[01].jpg](https://fx1.bbstatic.pl/attachments/202/202249-a4c8ea161475e83762eb39fd99b1796a.jpg?hash=pMjqFhR16D)

