Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



!!!!
naprawdę, mam przy Tobie kompleksy, ja wciąż na coś narzekam i jęczę, a Ty zawsze jestes taka pogodna ;-)

przykro mi,ze na mecza nie pójdziesz wieeeeesz 



cos ***** pełza białego !!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!! biały robal, glisdowaty, a ja juz pół zjadłam 









eeeee i poleciałm z pyskiem do pani oddac i pani mnie przepraszała 
ale te pół i tak mam nadal w sobie :-








Włosy zafarbowane,czerwioniutkie![]()
Czy którejś z szanownych koleżanek brakuje cukru??? To dostarczam odrobinkę![]()
Wstałam, to znowu był błąd, nienawidzę poranków, nie dałam rady nawet gryza kanapki wziąć, swojej pracy też nie znoszę, odliczam do końca października, muszę iść na zwolnienie bo nie wyrobię, zasypiam na stojąco :-( ale pocieszam się wizją drzemki po pracy :-):-):-)
Miłego dnia wszystkim!

Dziewczyny od 00:40 regularne skurcze, siedziałam godzinę w wannie, wypiłam podwójną melisę - nad ranem zaczęło przechodzić - tzn. są skurcze ale o wiele łagodniejsze, ale miałam z rana prawie biegunkę - jakby mi pół zawartości jelit poleciało - przy tym przy podcieraniu krew. Skurcze bolesne jak cholera w nocy były - nie zniosę tego dłużej - teraz nie czuję tak bólu - ale czekam - bo nie wiem co robić:-( Jestem przerażona i bardzo się boję :-(
hej misieja jestem ale siedze w krzakach
Ja mam nadzieje wytrzymać do 40 tc a przynajmniej do 39 bo wtedy mała urodzi sie juz w nowym roku.
Czuje sie już coraz większa i cieższa. Ostatnio bardzo mnie bolała miednica i biodra dokucza tez krzyż. Staram sie jak nawjwięcej leżeć ale tez troszke ćwiczedostałam na urodziny taka super piłkę do fitnesu więc sobie skaczemy
. Czytam was na bieżąco tylko jakoś weny brak i nie chcę smętkować
Cześć wszystkim,
u nas straszna pogoda, na zmianę deszcz, słońce i grad
U nas nieciekawie, nie mamy czym się cieszyć, teść leży w szpitalu w ciężkim stanie, lekarze nic nie chcą powiedzieć:-(
Ewula a ty juz masz 28tydzień, kurcze jak ten czas leci....
jestem
ale nie w nastroju... tata pojechal 10min temu, oczywiscie nie obylo sie bez placzu... polozylam malego, juz spi taki byl padniety bo go przeciagnelam a ja siedze i rycze i posiorbuje nosem...
.

zizi - jak ja Ci zazdroszczę podejscia, mam nadzieje, ze szybko zajdziesznaprawdę, mam przy Tobie kompleksy, ja wciąż na coś narzekam i jęczę, a Ty zawsze jestes taka pogodna ;-)
)
caroline - a Ty mnie ostatnio wogóle nie zauważaszprzykro mi,ze na mecza nie pójdziesz wieeeeesz
a wiecie co kupiłam se kasztanki 9 te cukierki ) i se jem i mówie : cos nie teges i coooooooooocos ***** pełza białego !!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!! biały robal, glisdowaty, a ja juz pół zjadłam
eeeee i poleciałm z pyskiem do pani oddac i pani mnie przepraszała
ale te pół i tak mam nadal w sobie :-
-
shocked2:
![]()

Wiesz że czuję że jesteśmy jakoś bliskie sobie( wiem, wiem, tylko piszemy ze sobą, ale to się czuje!!!!!!)







