• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kocurek dowcipny :tak::-)

Powiem Wam że Ci lekarze są nienormalni, wczoraj mówili że stan ciężki teścia, a potem sie okazuję ze oni nic nie wiedzą, o co chodzi:no::wściekła/y::angry::crazy:
 
reklama
Nooo,właśnie zakończyłam suszenie włosów i make up:)
Żegnam drogie Panie,jadę na ''potańcówkę'' w Koszalinie:) Buziaki:)
 
Oj tam zaraz FULL makeup :-p oko żem se tylko zrobiła :-D żeby zeza zmniejszyć hahaha

Miłego carolinee !!

O raaany WODA leci do GRZEJNIKA!!... może nawet ciepła
:-D:-D Nareszcie, bo w nocy nieprzyjemnie się wstaje jak taki ziąb... a i w łazience będzie ciepło do kąpania żabolka :))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
mlodamamusia a Rafałek już przystojniak ;-);-);-)

Może carola by chciała dla dziewczyn, o których pisała...

Heeh.. carola wybyła, umyta i ubrana, a ja..??? też muszę się zmusić - dziś wizyta położnej ;)) i kolega G. przyjedzie po papiery :sorry: a ja taka kura szlafrokowo-kapciowa hehe...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry