rruurrkkaa
Mama Misiatków
Lil ogromne gratulacje!!! czekamy na foteczki
)
Oliwka może dlatego poszłam do pracy bo nie miałam innego wyjścia? dopiero zaczęłam i na zwolnienie mogę iść za 18 dni najwcześniej. Poza tym chyba wolno mi trochę ponarzekać, o twoich mdłościach i wymiotach czytam od kilku dni i jakoś złośliwie tego nie komentuje :/
Kocurku dziękuje już mi lepiej, słowem nie wspomnę więcej o moich dolegliwościach bo widzę, że niektórym to przeszkadza. A Wy z Oleńką jak się czujecie?
Oliwka może dlatego poszłam do pracy bo nie miałam innego wyjścia? dopiero zaczęłam i na zwolnienie mogę iść za 18 dni najwcześniej. Poza tym chyba wolno mi trochę ponarzekać, o twoich mdłościach i wymiotach czytam od kilku dni i jakoś złośliwie tego nie komentuje :/
Kocurku dziękuje już mi lepiej, słowem nie wspomnę więcej o moich dolegliwościach bo widzę, że niektórym to przeszkadza. A Wy z Oleńką jak się czujecie?
Ostatnia edycja:
Buziak !!! :-):-):-)
Niby nie tak dużo...