• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Lil ogromne gratulacje!!! czekamy na foteczki :))

Oliwka może dlatego poszłam do pracy bo nie miałam innego wyjścia? dopiero zaczęłam i na zwolnienie mogę iść za 18 dni najwcześniej. Poza tym chyba wolno mi trochę ponarzekać, o twoich mdłościach i wymiotach czytam od kilku dni i jakoś złośliwie tego nie komentuje :/

Kocurku dziękuje już mi lepiej, słowem nie wspomnę więcej o moich dolegliwościach bo widzę, że niektórym to przeszkadza. A Wy z Oleńką jak się czujecie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ee rureczko.. jak dla mnie to możesz narzekać ile dusza zapragnie :-D Buziak !!! :-):-):-)
A my doskonale, choć nie wiem co będzie później, bo pożarłam prawie niechcąco fasolkę po bretońsku :sorry: Niby nie tak dużo...
 
Rurka tak dzięki , układa się ;-) jest lepiej niż było.


Kurcze ale sie wku^*&%*%*^%*^$*&%$*&%*(&%*&% szef nie chce K.. wypłacić wypłaty dzisiaj mamy juz 13 a tu nie ma kasy !!! KU(*^&(*^*&%*&%*%*. Mowi ze nie ma . Zaraz jak sie wkur*^*&^*&^ to sama do niego zadzwonie ;/ ;/
 
reklama
Zizi ile do testowania, 3 dni? Masz jakieś objawy?

Ajas jak się masz??

Młoda a K. pracuje na umowę? Bo jeśli tak, i ma napisane na umowie, że płatność do 10 to wystarczy to zgłosić do odpowiednich instytucji i to szef będzie miał problemy. U mojego Łukasza tak zrobili pracownicy i skończyły się gadki, że pieniędzy nie ma!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry