jestem
bylam na zakupach tak naprawde nie dla siebie tylko z tesciami bo tesciowa robi impreze w sobote i oni sie gubia w duzych sklepach i przewaznie przeplacaja...
kupilam Iwonie kozaki na zime za 19 zl, przecenione z zeszlego sezonu z 69zl. jestem zadowolona, sobie juz tez upatrzylam teraz tylko na wyplate czekac
kocie ale ci sie sliczne dziecie trafilo
mloda jak nie masz kogos znajomego kto jest w ciazy albo ma mala curcie to u nas np ( pewnie u was tez) sa takie duze kontenery na miecie z odzieza dla czerwonego krzyza.zawsze sie przyda dla jakiegos maluszka
rurka przeciez ja tez wiecznie marudze...teraz mdlosci z porannych zrobily sie wieczorne
jos a dziekowac samopoczucie dobrze tylko mam smaki na takie produkty ktorych od wiekow nie jadlam i smiac mi sie z siebie chce. jak dajesz sobie dzis rade sama?
asionek nowe zdjecia poprosimy. a co do zalewania znam ten bol , kiedys w nocy meza mlekiem podlalam ze cala koszulke na plecach mial mokra:-). a co do smaka na madranynki mowisz ze ty tez mialas? :-)
ajas mam nadzieje ze uda sie do nowego roku zaciazyc&&&&&&&&&&&&&&&za to
zizi moze z ordynatorem pogadac bo to jakies kpiny chyba. ale znam to , mam teraz babcie w szpitalu ze zlamanym biodrem, powiedzieli nam w sobote ze przez najblizszy tydzien nie bedzie operacji bo jakies bakterie ma , ciocia przyjezda w poniedzialek a babcia jej mowi ze cos o operacji mowili. nawet nikogo nie raczyli poinformowac