• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
rureczko przyzwyczajaj meza do zachcianek a co?
moja siostra w styczniu o 21 wyslala meza po lody truskawkowe:szok::-D:-D
ja naszczescie nie mialam tak silnych zachcianek
dzis tesciowa sie ze mnie smiala ze ja taki smakosz ciast i slodyczy nie moge patrzec na slodkie, a w sobote impreza :no:

a powiec mi masz jakies przeczucia co do plci maluszka?
 
reklama
jos o nie tak to sie nie bawimy prosze wrocic do strony 8769 i przeczytac ze pani odpisalam i nawet pytanie zadalam.... czuje sie urazona conajmniej no:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

rureczko ale przeczucie czy poprostu chcielibyscie?
ja w pierwszej ciazy od poczatku czulam ze to dziewczynka a teraz od poczatku czuje ze chlopak, zobaczymy czy tym razem induicja rowniez mnie nie zawiedzie:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry