reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mary-tak jak Karola pisze - każde mleczko nowe wprowadza się powoli-z wyjątkiem mlek ha-my na początku byliśmy na bebiko-potem problemy z brzuszkiem więc powoli-do każdego karmienia pierw po jednej, potem do po dwie miarki bebilonu były-potem przez kolki bebilon ha-tak od razu-potem powoli znów na bebilon zwykły i ostatnio powoli na bebiko znów i jest oki-mała spokojnie zniosła te przeprowadzki mleczkowe
moja też tak dużo ulewała, najważniejsze jest teraz abyście w miarę możliwości zachowali spokój-to przejdzie!!!może nie do końca od razu ale będzie lepiej-zapewniam was po 2 dzieci i tych samych problemach, a jeśli się tak martwicie, to może przyjedźcie do pl i poradźcie się lekarza-tak robiła żona kuzyna-są w norwegii-tam urodziła 2 dzieci-też zero pomocy i zrozumienia-dzieci strasznie płakały i krzyczały-przyjechała do polski, do lekarza, zrobili im testy i dzieci mają skazę białkową i są uczulone na gluten... w końcu wie co ma biedna robic aby było lepiej-a dzieci bardzo zadowolone;)

Paulina - ja przeszłam teraz ze zwykłego mleka na NAN H.R. czyli antyalergiczne (takie tu jest) - czyli ze zwykłego na łagodniejsze. Wobec czego radzisz mi po prostu kontynuować, czy jednak dodawać do tego starego zwykłego mleka to nowe NAN? Co do podróży do PL, to myślę, ze narazie odpuszczę to, choć wiem, ze w PL zrobiliby testy chociaż...
 
reklama
mi pediatra powiedziała że na to ha mleczko przechodzi się od razu-jeśli chodzi o powrót do zwykłego mleczka to robic to powoli, zwiększając dawkę
a może tak jak Kocur pisze-chodzi też o ilośc mleczka?maluszki to straszne łakomczuszki-te mleko ha jest łagodniejsze więc Mia może byc głodna nawet co 2 godzinki-Maja na jej etapie wypijała 60ml i dosyc długo tak piła
 
Carola my Cię tu wszystkie przytulamy...
a065.gif


Kocurku gratuluję takiego spania! Od kiedy się poprawiło??? No to znak, że będzie u Was już coraz lepiej :-) Ja się zastanawiam czy u mojej to nie skaza białkowa - od ponad tygodnia ma wysypkę na twarzy - byliśmy u lekarza to na razie mamy obserwować, niby to mogą być potówki - ale to taka gęsta drobna wysypka na całej buzi...I może też od tej skazy brzuszek boli...sama nie wiem - w każdym razie ograniczam nabiał, ale nie jestem w stanie całkiem zrezygnować, bo nie wiem co miałabym jeść??? Dziś na obiad chcę zrobić zupę koperkową - podobno pomaga na brzuszek. Tylko nie wiem czy kupię koperek...

Paulinka
u takiego maluszka już można witaminę C?? Dajesz cebion czy juvit?? Ja mam niestety złe wspomnienia związane z cebionem - Maciuś miał po nim masakryczne biegunki..i był taki ryk, że szok..
 
hej

carola :-( przykro mi

mary trzeba zachowac spokój myśle ze dziewczyny dały ci sporo dobrych rad

renna to powodzenia

wiola gratki siusiaka:-D

u nas po kontroli dalej lezenie rozwarcie 2,5cm:-) wiec moze byc lada chwila a moze byc za 3tygodnie bo pessar jeszcze trzyma:-)
 
mi pediatra powiedziała że na to ha mleczko przechodzi się od razu-jeśli chodzi o powrót do zwykłego mleczka to robic to powoli, zwiększając dawkę
a może tak jak Kocur pisze-chodzi też o ilośc mleczka?maluszki to straszne łakomczuszki-te mleko ha jest łagodniejsze więc Mia może byc głodna nawet co 2 godzinki-Maja na jej etapie wypijała 60ml i dosyc długo tak piła

Paulina - dziękuję! U nas była tak:

NAN 1 --> od razu Baby Semp 1 (również zwykłe mleko, po prostu inny typ) --> od razu NAN H.R.

Czyli ze zwykłego na antyalergiczne. Błędy pewnie popełniłam, ale mam nadzieję, ze teraz będę rozważniejsza...
 
Mary każdy popełnia błędy - najważniejsze to się nie katować wyrzutami sumienia :-) Metodą prób i błędów dojdziecie z Mią do porozumienia :-)


Ewula wytrzymaj jeszcze z tydzień i do dzieła :-) Emocje są??

Ja powoli uciekam na spacerek - jak znam życie to potem ciężko będzie mi już zajrzeć, ale kto wie :-)
 
Lil-jeśli masz złe wspomnienia z cebionem to kup juvit;) a co do samej wit to tak mi pediatrzy radzili, więc jak widzę że coś się dzieje z maluchami czyt. katar to mała dostaje 3-5 kropel cebionu, mały rutinaceę w syropku i jest oki-tak jedziemy od początku i oprócz podziębienia we wrześniu jest oki-a wtedy dawałam te rzeczy właśnie
a ja też dziś nie pospałam-Mai o 4 rano włączył się gadulec;) potem ok 6 zasnęła ze mną na łóżku a Danio obudził nas po 7...no i całą noc pluła smoczkiem a teraz widzę że zasnęła na drzemkę bez smoka;)kulała się i zasnęła w łózeczku;), muszę jej pościel dziś zmienic i założyc ochraniacz na całe łóżeczku bo teraz mam taki tylko wokół poduszki i wkłada nóżki między szczebelki...

Karola-przykro mi bardzo...

Kocur-Oleńka śliczności

Mary a wiesz ile ja błędów popełniłam?;)ale ile się z tego nauczyłam;) ważne by nie popełniac ich po raz drugi;)

Ewula-to super że tak długo już wytrzymałyście;)
 
emocje rosną;) może będzie prezent pod choinkę;) zobaczymy to Asia zdecyduje gdzie i jak mamusia spędzi święta:-D
 
reklama
Trzymam &&&& aby było wszystko ok :)
Leżę w łóżku i zamiast wstać i sprzątać to myślę czy nie pospać ...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry