reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

ja nie boje sie tak porodu jak tego, ze nie bede miala mleka. ale myśle pozytywnie, bo niby czemu mam nie miec, a wszystko sie okaze. podobno niesamowicie zbliza karmienie piersia, a często dzidziulka lubi sobie po prostu być blisko mamy i woła o cyca. no to musi być cudne

 
reklama
Ja też zamierzam karmić piersią :tak:

Powiedzcie, czy laktator AVENT ISIS jest ok? Czy może jakiś inny polecacie?
 
Ja też zamierzam karmić piersią. Większość mam poleca Avent Isis, ale sporo się słyszy o Medeli. Ja raczej zdecyduję się na elektryczny, bo ponoć przy ręcznym jest to niezwykle męczące :baffled: nie wiem, czy mam sprawną aż tak rękę:eek::eek::eek:
 
wiem, ze firma tufi tez oferuje elektryczne laktatory. koszt ok. 80,00-100,00. medela podobno całkiem sie sprawdza i jest tańsza od avent. na razie nie kupuje laktatora, bo nie wiem jak bedzie. zostawie to na pózniej. a jakby co to laktatory mozna tez uzywane od kogos odkupic.

 
powiem szczerze, ze nie wiem o tej firmie wiele ponadto co przeczytałam w jednej z gazet, ze dobry jest i nie najdroższy, ale generalnie panuje moda na avent. sama raczej tufi nie wybiorę, skłaniam sie ku medeli jesli nowy kupie, a jesli uzywany to avent. najlepiej rozejrzeć się na allegro i zorientować w tym wszystkim

 
ja też chciałabym karmić malusza piersią, ale laktatora jeszcze nie kupuję. Zobaczymy czy wogóle będzie potrzebny.
 
Ja też chcialam poczekać z tym zakupem, ale wląsnie mam okazję kupić używany AVENT ISIS od sprawdzonej osoby - jak się nie zdecyduję, kupi kto inny. No nie wiem. Może faktycznie poczekać i kupić potem elektryczny...

A tak w ogóle, to czy można dokupić części do laktatora? (mam od siostry, ale połamane są 2 części kurcze:confused: )
 
reklama
Ja miałam medele przy 1 corce a i tak wolalam odciagac pokarm recznie szczegolnie jak bylo go bardzo duzo a bylo bo po karmieniu odciagalam dwie duze flachy gdy mialam zastoje to tez lepiej mi sie odciaagalo reka bo przy okazji rozmasowywalam "kamienie",teraz mam avent isis i zobaczymy jak to bedzie :)
 
Do góry