reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

my dziś po bilansie cycek ma 59 cm i waży 5290; urodzeniwa 3840 i 57; czyli idzie tak jak brat, co do ubranek to ja lece na 62 bo 56 już za małe
 
reklama
Dziewczyny zastanawiam się troszkę, bo moja Hania zezuje. Pediatra stwierdziła, że to normalne i do roku powinny się mięśnie w oczkach wyrobić, ale mimo wszystko troszkę się martwie. Czy waszym maluszkom też uciekają oczka do środka?
 
Hej
Czy Wasze dzidziolki już się uśmiechają tak świadomie tzn świadomie odpowiadają uśmiechem na uśmiech? Moja przeszla pierwszy skok rozwojowy, potrafi się dłużej skupić na czymś lub na kimś lecz niestety jeszcze się tak świadomie nie usmiecha. A ja już nie mogę się doczekać!!!
 
Adi też zezuje jeszcze, ale lek.nam powiedział, że ma do tego prawo i póki sobie to sam koryguje (tzn.po chwili oczka się "prostują") nie ma powodu do obaw;
a kiedy to zezowanie mija??? córa w ogóle nie zezowała;
 
no to mnie uspokoiłyście :-) śmiesznie z tym zezem wygląda ;-)

Doris moja Hanka jeszcze wydaje mi się nie kuma nic-dziś 5 tydzień, tak sobie żyje póki co po swojemu ;-) Czekam tez na te pierwsze świadome reakcje
 
reklama
mój Adaś kilka dni temu uśmiechnął się po tym jak się do niego odezwałam, ale nie sądziłam, by to był świadomy uśmiech; ale dziś to powtórzył, tzn. podeszłam do niego jak sobie na leżaczku leżał i coś powiedziałam, a ten uśmiech od ucha do ucha, na dodatek zakończony okrzykiem:-Djakie to fajne uczucie!!!
 
Do góry