reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

Aesima mi sie tez tak zdawalo mowiac szczerze, ale chcialam wiedziec czy jakies czerwcowe dzieciaczki tez tak robia. Dzieki, uspokoilas mnie troche, ale na pewno nadmienie to na nastepnej wizycie u pediatry:)
 
reklama
kurcze widze dziewczyny ze sloiczki juz na fali...ja czekam do ukonczenia 5 mca w sumie jakos sie w z tym nie spiesze, czyli za tydzien robimy filmik z pierwszym nowym daniem norberta:) a maly wazyl dwa tyg temu 7,5 (4,5mca)
 
Olek przewraca sie juz ładnie przez lewy bok i koniec ze spaniem na brzuchy, bo co go kłade to myk i na plecach:crazy:
Chyba ida zabki boo steka i robi aaaa z takim zalem ale nie placze strasznie sie slini i obgryza piastki, a nie glodze go:-)
 
Dziewczyny

czy Wasze Maluchy już się przewracają z plecków na brzuszek i z brzuszka na plecy??? Moja Julia przewraca się z plecków na brzuszek już od jakiegoś czasu i robi to calkiem sprawnie natomiast z powrotem (z brzuszka na plecy) nie potrafi :-(. Pomagałam jej wielokrotnie ale sama nie chce się przewrócić i tak leży na brzuszku a potem się strasznie denerwuje i płacze...
 
Misiula roznie zalezy jaki ma humor ;-)
Z brzuszka na pleci wychodzi jej to perfekcyjnie i to z roznych stron
z pleckow na brzuszek juz mniej i rzadziej, ale zdaza jej sie i chyba tez kazda strona choc szczerze nei zwracalam na to uwagi :sorry2:
dupsko zaczyna unosci lezac na brzuszku, smiesnie to wyglada ;-) no i raczki w lokciach ma ywprostowane juz jak lezy na brzuszku
ząbkow zero i puki co na to sie nie zanosi, z czego jestem przeszczeliwa bo puki zebow nie ma to karmie dalej cycem ;-)
siadac skubana juz chce, robi sie sprytna i małą terrorystka, bo na kocu nie wylezy dlugo na ziemi, na rekach jej najlepiej albo na kolanach ;-)
Podpieracie juz brzdace i pozwalacie siadac? Ja to robie bardzo sporadycznie ale juz robie :tak:
 
To chyba tylko moje Majka się jeszcze nie przekręca... tylko kilka razy Jej się udało z brzuszka na plecy, w drugą stronę ani razu... czy powinnam się martwić??? Doris jak zobaczyłam Twoją Julcię jak szybko i zwinnie to zrobiła to kopara mi opadła dosłownie, Tomkowi mojemu też... w tej kwestii chyba duże znaczenie ma wielkość naszych brzdąców bo Maja waży 8300, chudzielcem nie jest i myślę że Jej po prostu ciężko jest się obracać...
A do siadania to pierwsza... tylko się do niej zbliżymy to już ręce wyciąga a jak leży sama to też próbuje się podnosić, tak jakby brzuszki robiła, widok komiczny :):):)
 
reklama
Madzioolka...nie masz się czym martwić....dzieci mają czas....mnie tylko to denerwuje, że Julia potrafi tylko w jedną stronę.
Też stale chce siadać, na foteliku bujaczku z tej pozycji półleżącej usiadła kilka razy sama:szok:
Moja Julia waży ok 6200 więc rzeczywiście może jest jej lżej:tak:

Larvunia....ja nie sadzam podpierając poduszkami, ewentualnie do zdjęcia:-) ale za to na rękach to Julia stale w pozycji siedzącej, bo inaczej nie chce

i jeszcze jedno pytanie...czy Waszw dzieci już same ściągają sobie coś z buzi, np pieluszkę jak zasłoni twarz???? Julia jeszcze nie i leży i macha rękami a zdjąć nie potrafi jeszcze....nie chce się bawić w aku ku
 
Do góry