reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych pociech

reklama
Joasia no to gratulacje dla Olka!!!!

Calineczka nasza gwiazda też jak się podnosi to się garbi i wygląda jak by szyi nie miała nawet jak ją trzymam przodem do świata w pionie to jest bez szyi :) A siadać jej nie pozwalam bo za wcześnie
 
Tylko jako info: Dzisiaj byliśmy na wizycie u nerologa i powiedział, że w na tym etapie rozwoju dziecko powinno umieć leżeć na brzuchu z podniesioną głową bez marudzenia 5 minut i dłużej.
Mój Max już wcześniej zaczyna "miałczeć".
 
Tylko jako info: Dzisiaj byliśmy na wizycie u nerologa i powiedział, że w na tym etapie rozwoju dziecko powinno umieć leżeć na brzuchu z podniesioną głową bez marudzenia 5 minut i dłużej.
Mój Max już wcześniej zaczyna "miałczeć".


hihi moja bez marudzenia kiedys tyle wytrzymała, ale jak sie nie kapnelam a ona była przodem do telewizora i reklamy ogladala :-D:-D:-D
 
Nie wszystkie dzieci lubia brzuszki
Nasz nie cierpi wytrzyma może 3 minuty no maks5 ale potem ryk
Cwiczymy duzo ale na krótkie chwile

Umiemy za to z plecków na brzuszek
 
my umiemy lezeć na plecach i lubimy na brzuszku, ale obracać się nie umiemy nadal :-D Za to dziś jak usilnie chciala usiąść w końcu jej pozwoliłam i chciałam jej udowodnić że ta pozycja nie dla niej i ją puściłam, a ona ze 3-5 sekund sama się utrzymała sztywno... a później już leciała do przodu ;-)
 
juz sie bawi grzechotkami,potrafi wlaczyc sobie melodyjke ciagnac za zabawke w bujaku,gaworzy jak katarynka non-top,smieje sie najpiekniej na swiecie,wszedzie ma laskotki,nie lubi lezec,lapie za palce i probuje siadac,uwielbia mate,karuzele,chlapie nogami w wannience i sie smieje,jesczce sie nei przewracamy ,ale pracujemy nad tym:)

 
reklama
Do góry