reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

Mój skarbuś to ogólnie jest taki mały leniwiec... Rano trochę pokopie, popołudniu jakoś nie bardzo mu się chce. Uaktywnia się wieczorem... No i w nocy-tak gdzieś między 3 a 4.
Nieraz zdarzają się dni, że zaczynam się martwić, ale przeważnie wieczorem wszystko wraca do normy:-)
 
reklama
Moja Haneczka też wieczorkiem lubi najbardziej szaleć.Wczoraj to między 24 a 1 w nocy szalała i rano o 6 jak się przebudziłam to też kopniaki trenowała.Ale jak ktoś przykłada rękę to już przestaje.:-)
 
:-) Nie ma nic piękniejszego niż te kopniaczki. Moja dzidzia ma stałe pory, najpierw o 10, później koło 13, następnie po obiadku i koło 20. W nocy pewnie też harcuje ale mi to nie przeszkadza i sobie śpię :))
 
:-) Nie ma nic piękniejszego niż te kopniaczki.

swieta prawda :) nie ma nic piekniejszego. i dla mnie to jest niesamowite :) jak juz zacznie sie ruszac to moge sie wpatrywac w brzuch bez przerwy i dotykac, a czasami to nawet godzine tak leze i sobie patrze i dotykam i takie to jest cudowne :) czasami jak sie w nocy budze to mi wogole nie przeszkadza ze mnie maly ze snu wyrwal :) i tez dotykam brzucha i czekam na odpowiedz :) naprawde to jest niesamowite :)
 
Ciesze sie bardzo,ze macie takie cudowne przezycia.
Ja sie dolaczam.Leo jest niesamowicie aktywny,ale tez sobie czasem wybierze taka pore,ze szkoda slow(np.2 w nocy).Dostaje silne "kopniaki",ale jednak najlepsze sa momenty kiedy czuje malenkiego doslownie od prawej do lewej,od dolu do gory.Obraca sie,przesuwa konczynami itp...Mysle,ze o ile dobrze pamietam,to jest ciut bardziej aktywniejszy niz byla V :tak:a jej nic nie brakowalo :-D Aktualnie moje dziecie kladzie mi sie w takich pozycjach,ze czesto czuje odretwione zebra,nie mowiac ze w czasie jedzenia mnie troche pouciska...ale jak dla mnie to super sprawa i wogole mi to nie przeszkadza,a wrecz przeciwnie :tak::tak::tak:
 
Nom mój Babol nauczył się przeciągać i czuję go w dwóch różnych końcach macicy :/ po czym jak juz się przeciągnie zaczyna sobie dreptać i to akurat mi po więzadłach... W ciągu doby obraca mi się z dwa razy. Dobrze czuć gdzie ma nóżki i raz są one pod żołądkiem a raz na pęcherzu ( te dwa miejsca lubi najbardziej )
Jeny co to będzie jak on będzie ważył ponad 3kg :szok::szok::szok::szok::szok: nie wytrzymam chyba :p:p
 
nasz mały też aktywny ponad miarę i jak najbardziej mi to odpowiada:-):-):-) choć czasem kopniaki w pęcherz i jego okolice nie są przyjemne to i tak sprawiają mi radość bo najważniejsze że daje o sobie znać:-D teraz też mnie bombarduje i brzusio lata uwielbiam na to patrzeć:tak:
 
reklama
Do góry