reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

mój synuś ma na imię Błażej chociasz teraz coraz częściej słyszę a znam jeszcze Fabiana ,Erwina,Emanuela
 
reklama
Czytam właśnie "Mikołajka" Goscinny i Sempe`go i jest to skarbnica rzadkich i oryginalnych imion, głównie męskich, bo to książka o chłopcach, np:
Rufus
Gotfryd
Alcest
Ananiasz
Maksencjusz
Cyryl
Fabrycy
Kosma
Benon

Fajne, co?:-)
 
Kajko - Uwielbiam "Mikołajka". My z Kajkiem przecytaliśmy już wszystkie stare: "Mikołajka", "Wakacje Mikołajka", "Mikołajek i inne chłopaki", "Mikołajek ma kłopoty", a teraz kończymy pierwszy tom nowej serii, ale nie jest już taki extra.
Rufus - to pies mojej koleżanki - z racji miłości do gwizdka taty Rufusa, który jes policjantem;)
 
Tak, tak anaklim uważam, że przygody są prześwietne:tak:. Ja zaczęłam od Nowych przygód Mikołajka, teraz skończyłam Mikołajka i Wakacje Mikołajka i ta pierwsza wydaj mi się lepsza, nie wiem, może dlatego, że od niej zaczęłam:-)
Tak czy siak chłopaki są super, a Mikołajek rewelacja:-D.
To imię już zawsze będzie mi się kojarzyć z sympatycznym urwisem. A co do przygód, to nie mogę się doczekać, aż zacznę je czytać mojej córeczce, a później synkowi:-), a na razie to zaśmiewam się sama do siebie.:-D
 
ja mam córeczke Julie co druga dziewczynka chyba ma tak na inie:-D:-D:-D:-D:-D
bardzo chcialam zosie amelie oliwie kornelie
a tak poza tym moja mama chciala mi dac na imie scholastyka dobrze ze tata zaprotestowal:szok::szok::szok::szok::-D:-D
 
a jak wam sie podoba Iwo dla chlopca
a dla dziewczynki Nikola albo Laura
 
Ostatnia edycja:
Ja synów nazwałam Kacper i Maurycy!Kacprów jest już całe mnóstwo choć 9 lat temu to imię było jeszcze mało spotykane.Maurycego oprócz mojego jeszcze nie spotkałam hihihi Pozdrawiam :)
 
moni_ika Mój starszy synek gdyby był dziewczynką miał byc Nikolą, a Laura mi się źle kojarzy więc nie jestem właściwą osobą do wyraźania opini na temat tego imienia :-p a Ivo brzmi ciekawie i przyznam że nie znam nikogo o takim imieniu
 
reklama
no to mnie troche pocieszylyscie
bo do tej pory wiekszosc osob twierdzila ze Nikola jest pretensjonalne
a mi osobiscie bardzo sie podoba
choć moim faworytem była Sonia, ale mezus mowi ze tak sie psy nazywa
no i klops
 
Do góry