reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
to ja dorzucę głos w kwestii Sasza czy Masza;-) osobiście wybrałabym dla dziewczynki to drugie imię - jest prześliczne, i chyba bardziej oryginalne. i zdrobnienie Maszeńka.. zachwycające.

a dla tych co mają wątpliwości czy Sasza jest formą żeńską czy męską wyjaśniam, że stosuje się ją w obu przypadkach. tyle, że nie jest to pełne imię!! to zdrobnienie od imion Aleksander lub Aleksandra. coś jak polskie Olek, Ola.
 
dobry wieczór no to ja też pochwalę się swoimi imionkami które wybrałam dla chłopców . Najstarszy ma Kamil jak wybierałam mu imię to było bardzo rzadkie ,drugi ma Eryk -nie mogłam się na żadne zdecydować po jego urodzeniu i otworzyłam gazetę i wpadł mi w oko podpis pod rysunkiem Eryk Lipiński i tak zostało .Najmłodszy to Nikodem dostał to imię po dziadku który nas niedawno opuścił i tak zostało na pamiątkę.
 
Ja poznałam ostatnio maleńką RITĘ...​

Rita ładne imię :-):tak:.
Moja mama, gdy wybierała dla mnie imię, zastanawiała się właśnie nad nim :tak:. Brała też pod uwagę takie imiona, jak: Bernadetta, Adrianna, Marta, Róża, Julita i Liliana. Ostatecznie rodzice postanowili dać mi na pierwsze Marta, a na drugie Liliana :-).
 
Rita i Masza są bardzo ładne i teraz mało spotykane a Marikę to mój syn miał w przedszkolu koleżankę kawał łobuziarki:-D:-D
podoba mi się jeszcze Nadia
 
reklama
Do góry