reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
moze zostanie ta Matylda u nas :sorry: jej.. ciezka sprawa z wyborem ;-) Matylda to u mnie pierwsza mysl byla od zawsze, zanim powstal Marcelek u nas ;-) Tylko, ze nie kaZdemu sie podoba... Za duzo tych imon hehehe

mam nadzieje ze teraz nam sie uda, od czwartku mam dni plodne... i bedzimey dzialac dziewuszke ;-)

DZIEKI ZA PODOWIEDZI imion...
 
pozwole sie wtracic
moj synek to Marcelek. Myslalam ze to niespotykane imie, ale teraz wszedzie slysze o Marcelach ;-)

Planuje miec druga dzidzie. Zastanawiam sie juz nad imionami choc jeszcze nie zaciazylam :sorry:
Bardzo podoba mi sie dla dziewczynki: Zoja albo Matylda albo Klementynka
dla chlopca: Cyprian albo Dorian

Sypcie jeszcze jakimis ciekawymi imionami :tak::cool:

Zoja ladnie...i Klementynka tez az meskich to Cyprian jest fajnie....

ja już zdecydowałam się na idalię...nawet mąż nie protestuje:-D:-D:-D

oo tez ladne i nie spotykane....

A mnie sie podoba teraz Albert.....Co myslicie o tym imieniu??
 
larvunia na literka K
mnie sie podoba
Kornelia
Klara
Konstancja
Klementyna



Albert nie w moim guscie, zwłaszcza ten Bercik jakos mi nie pasuje...
 
Ostatnia edycja:
larvunia na literę K

Klara, Kajetan, Karol, Kaja, Krystyna, Kacper, Klaudia, Konrad,Kunegunda :-), Kazimierz- ra, Klemens,Ksenia, Klaudiusz, Kryspin, Kamila, Kwiryna, Karolina, Kalina, Kinga, Karina, Kleopatra (imieniny 20.10.), Kordian, Klemens,Ksawery,

ode mnie to tyle :-):-):-):-)
 
jej kochane jestescie :-D
musze sie na cos zdecydowac choc czasu mam sporo heh, ale imiona dajecie orginalne co mi sie podoba :tak:

kornelia albo kornel ladnie brzmi ;-)
 
Witam właśnie dowiedziałam się że zostanę mamusią-to 8 tydzień i oczywiście już myślę o imieniu dla mojej Fasolki:)Dla dziewczynki to: Anastazja,Lena,Matylda,Lea,Aniela,Helena,Kalina,Lilianna,Klara,Łucja,Gaja:)
A dla chłopca podobają mi się takie imiona jak:Iwo,Ksawier,Maksymilian,Maksym,Jeremiasz,Oliwier,Borys,Bruno,Leon,Gracjan,Fabian,Ignacy,Gabriel i Cyprian:)
Co o nich sądzicie-które wydają Wam się najładniejsze:)A tak na marginesie mam siostrę Nikę i jest bardzo zadowolona ze swojego oryginalnego imienia:)
 
reklama
z Twoich propozycji mi podobają sie: Anastazja i Borys ;-)

też chciałam mieć Boryska...ale wyszła KAJA!

pozdrawiam
 
Do góry