reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie imiona

reklama
Ja mam synka o imieniu Tyberiusz a dzieci mojej kolezanki to Ania, Izaak, i Aron. Drugiemu synowi chcemy nadać imię William polski odpowiednik tego imienia to Wilhelm ale bardziej nam pasuje WIlliam:tak:
 
a co powiecie na : Leonie, Lea,Lara,Emma,Lina,Nela,Leni,Charlotte,Louisa,Polina,Chiara,Josefine,Lucy,Annika,Antje,Jule,Pia,Amy,Fiona,Ida,Greta,Stella,Aylin,Melissa,Saskia,Vivien,Lotta,Larissa,Xania,Maxima sama nie wiem jakie bym wybrala :d

no i Jowita :)

a dla chlopca to hmmm: Tim,Finn,Niclas,Ben,Moritz,Jannik,Nico,Marc no i Ksawery :)
 
mnie się nie podobają:no:, jestem zwolenniczka polskich imion, mieszkam w Polsce, mówię po polsku to i na imię daje polskie imię:tak:.... ale wiadomo każdemu podoba się co innego;-)
 
Ja spotkałam się ostatnio z imieniem Bibianna. Sprawdziłam, ponoć imię istnieje w Polsce od końca XVIII wieku! Kto by pomyślał...
 
U nas jesli urodzi sie dziewczynka, dostanie imiona Salomea Stefania, po prababci i cioci. Nie znam nikogo o imieniu Salomea a okazuje sie ze w Polsce piastowskiej bylo to jedno z najbardziej popularnych imion :) ja chcialam zeby imie bylo polskie, z tradycja rodzinna ale funkcjonowalo w tej samej pisowni w jezyku niemieckim, ze wzgledu na meza. Z ciekawych imion meskich, to zawsze podobalo mi sie imie ktore nosi moj brat - Teodor.
 
U nas miała być Anika, jednak mąż z tych tradycyjnych no i będzie Dominika.
Też znam Ariela, mam sąsiada Izydora i sąsiadkę Alfredę. Wiem, że w moim mieście mieszka młoda dziewczyna Lukrecja.
 
Ostatnia edycja:
Jouluatto mój synek ma na imię Teodor. Ludzie czasami dziwnie na nie reagują, a przeciez to stare imię. Chciałam klasyczne imię bez udziwnień, trochę mniej spotykane i zapisywane tak samo w obu językach i znalazłam.
Salomea bardzo mi się podoba.
 
reklama
Do góry