reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

jak sie kocha to sie rozpacza a jak uczucia brak to i żalu nie ma.................


Chociaż ja teraz jestem zdania ze nia warto za żadnym facetem rozpaczac bo nie są tego warci..........był.........nie ma............bedzie nastepny...............potem nie bedzie..............potem znowu kolejny................i nie warto łez wylewac za delikwentem...........

Być moze ja jedna taka bezuczuciowa,ale dobrze mi z tym:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja tam jestem z dwojka sama i tez żyje :) mam przyjaciol ktorzy sa ze mna i nie wytykaja palcem a CZYM MAM WIECEJ PROBLEMOW TO WIECEJ ENERGII DO ZYCIA :)))))))))))))))
stres odbil sie na moim zdrowiu i ta ciagla walka sklania do tego ,zeby pomyslec o sobie ,wiadomo dzieci na pierwszym miejscu,ale trzeba dac sobie czas na regeneracje organizmu,cos dla siebie zrobic , my jestesmy jak roboty .
ja jestem tak uparta ze stana na glowie a i tak postawie na swoim , czlowiek nie ma nie raz czasu kawy wypic w spokoju, bo dzieci dom praca, jakies zajecie i cos dla siebie , bede to zawsze powtarzac sczesliwa mama to szczesliwe dzieci :-Ddbajcie o siebie , cencie kazda chwile z dziecmi a bedzie szczescie bic od was :)
 
katrinka111 co wytykać palcami chyba tylko gratulować że sobie dajesz radę. Wyobrażasz sobie nie mieć choć jednego ze swoich dzieci teraz, toż byłoby ci łatwiej? Chyba nawet nie muszę czekać na odpowiedz :-D:-D:-D Ja też jestem zdania że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Ja to nieraz jak czytam o małżeństwach ze świecznika jak się rozpadły i co tam przez lata się działo to tylko mam jedną myśl babo po co ty tyle czasu tego dziada znosiłaś! Choćby ta z kogla-mogla żona Kolskiego nie warto tylko straciła kawał życia teraz już jak ładniej wygląda.
I zwłaszcza matki z dziećmi co znajdą sobie nowego faceta jak choćby tylko raz podniesie rękę od razu albo się rozstać albo jak nie potrafi na terapię bo jak dziś rano w wiadomościach było że konkubent dwoje dzieci podźgał a 15-latka życie straciła, czy warto było tej matce być z takim dziadem?????????? Ile tych dzieci ostatnio w beczkach, zamrażarkach to są skrajne przypadki życia latami w chory, toksycznych związkach :-(

Ja naprawdę bardzo przeżyłam rozstanie, przecierpiałam bo widocznie tego potrzebowałam ale każdy dzień przynosi ulgę, wspomnienia się zamazują i nie warto ich "odkurzać".

krewetka jak by się pojawił ten właściwy kijem nie przegnamy a po co z byle kim marnować czas ;-)
 
Ostatnia edycja:
krewetka a dlaczego na siebie? Na niego bądź zła to on zawiódł! A jak poznać tego właściwego no ja niestety tego nie wiem ale jak czytam forum wielu dziewczynom się udaje;-) Potraktuj to jak naukę:tak:
 
A ja z innej beczki. Czy kogos pociecha miala wycinanego
3 migdala? Ja z alanem jade 24 maja rano i jak bwdzie wszustko ok yo wiecorem
do domu wypisuja. Ale chcialabym wiedziec jak dziecko
zachowuje sie po zabiego itp. Powiem wam ze ciesze sie ze wyszedl u niego
ten trzeci migdal bo wlasnie teraz 5 raz choruje mi na uszy i za kazdym tazem ok 3 tyg na antybiotuku. Poza tym slucj tez sie pogatsza.
Lekarka mowila ze wyciecu i sluch sie poptawi i znikna te infekcje uszu. Mam nadzieje ze Alan dzielnie zniesie zabieg.
 
krewetka a dlaczego na siebie? Na niego bądź zła to on zawiódł! A jak poznać tego właściwego no ja niestety tego nie wiem ale jak czytam forum wielu dziewczynom się udaje;-) Potraktuj to jak naukę:tak:


nie wiem czemu na siebie, moze dlatego ze tak szybko zaufalam, majac w pamieci poprzednia porażkę.... niby on bierze to na siebie ze ja jestem wporzadku, a on chyba nie nadaje sie do związków ale mam wrażenie ze próbuje sie wybielic
 
reklama
fikusek ja osobiście nie zetknęłam się z osobami które miały wycinane migdałki ale obiło mi się o uszy że właśnie często przez nie dzieci maja infekcje a po wycięciu jest lepiej. A jeśli chodzi o stulejkę ostatnio jak byłam u lekarza kazała nic nie robić bo teraz twierdzą że do 4 roku życia to jest fizjologiczna a koło 4 roku życia dopiero się trzeba zacząć przyglądać. A widziałaś w necie jest wykład dr Gastoła o stulejce mnie uspokoił trochę. No i jak po necie grzebałam to stosuje się maści sterydowe zanim ostrzejsze kroki się podejmie.
krewetka nie rozpamiętuj co powiedział, nie rozpamiętuj dobrych chwil jak same ci wrócą wspomnienia to powiedz sobie że nie warto jak by miało być dobrze to by było. Może to nie ten człowiek, nie ten czas. A jeśli chodzi o zaufanie no to niestety jak kogoś poznajemy i to nie ważne czy chodzi o relacje uczuciowe czy koleżeńskie to najpierw mi się wydaje jest bardzo naturalne że ufamy komuś nie da się budować relacji miedzy ludźmi bez zaufania. Ja tam uparcie piszę nie analizuj tego jeśli między wami już skończone to to zakończ nie wracaj.
 
Do góry