reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
fikusek :-D:-D:-D:-D:-D:-D ja myślałam że ślub ale dziś poszliśmy na targ staroci i chyba słońca za dużo głowa mnie boli i zrobiłam nadinterpretację ;-)
 
fikusek bo kubus sie dusil i mial zagrozenie zycia i skonczyl magiczne 3 lata to sie dostalam do szpitala na diagnoze pozadna ale w wakacje jedziemy na powtorne badania kontrolnie
mozi nie na komunie kredyty nie.na to mam na oszczednosciowym i systematycznie odkladalam i sie udalo. mam na 25 osob w knajpie ,zalatwione po znajomosci bez wymyslengo menu ,tylko to co na codzien jemy, tort ciasta i napoje juz zalatwione . troche kasy pojdzie ale to raz w zyciu ,
a konsolidacje wzielam zeby z kasa wyjsc na przod, bo remontowo u mnie,wszystko mega drogie ale powoli sie da i zeby dostac pozniej wiecej musze miec jedna splate .troche to skompikowane. od lat zyje na kredytach i nie zaluje odsetek , bo zawsze splacam szybciej a to jakis zwrot ubezpieczenia i jest na nastepna ,
remont dobra rzecz,bo widac efekt w domu,a w wiekszosci przypadkow takich przypadkow sie nie robi czesto,
a niestety wszystko drogie i materialy i chyba jeszcze bardziej robocizna
a my wielki dzien mamy za soba, byla bardzo fajnie i pogoda dopisala
 
Witajcie mamusie :)
Czasem podglądam forum chociaż się już nie udzielam i widzę że wszystkie często mamy podobne problemy z naszymi pociechami.
Zdrowotnie to Paulinka jest właśnie po usunięciu migdałków, tzn trzeci (środkowy) wycięty a dwa pozostałe zmniejszone o połowę. Do tego dreny w uszach bo okazało się że mała głuchnie ... oczywiście zabieg prywatnie bo na kasę chorych kolejki rok czasu a czas gonił. I też kredycik ... bo skąd tyle gotówki wyczarować?

Według mnie najlepszym lekarstwem na wyleczenie się ze swojej obsesji na punkcie exów jest ... spotkanie się z nimi w sądzie :) Jak się widzi kiedy pan nazywany przez prawo "ojcem" wykłóca się o każdą złotówkę na swoje w końcu dziecko to wszelkie złudzenia mijają :)

Fajnie, że dzielnie się trzymacie ... pozdrawiam :)
 
reklama
Witajcie mamusie :)
Czasem podglądam forum chociaż się już nie udzielam i widzę że wszystkie często mamy podobne problemy z naszymi pociechami.
Zdrowotnie to Paulinka jest właśnie po usunięciu migdałków, tzn trzeci (środkowy) wycięty a dwa pozostałe zmniejszone o połowę. Do tego dreny w uszach bo okazało się że mała głuchnie ... oczywiście zabieg prywatnie bo na kasę chorych kolejki rok czasu a czas gonił. I też kredycik ... bo skąd tyle gotówki wyczarować?

Według mnie najlepszym lekarstwem na wyleczenie się ze swojej obsesji na punkcie exów jest ... spotkanie się z nimi w sądzie :) Jak się widzi kiedy pan nazywany przez prawo "ojcem" wykłóca się o każdą złotówkę na swoje w końcu dziecko to wszelkie złudzenia mijają :)

Fajnie, że dzielnie się trzymacie ... pozdrawiam :)
Witaj asuzana dawno nic nie pisalaś, jak tam dziewczynki
u mojej kolezanki wlasnie ze wzgledu na migdaly synek mial problemu ze sluchem i co chwile chorowal,a teraz duzo lepiej, sluch ok,a nie lapie juz wszystkiego jak wczesniej

a z tym wyleczeniem to masz 100% racji

Witaj Kooska, pisz śmialo ;)
 
Do góry