reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks i antykoncepcja

reklama
a ja ostatnio za to mialam wiecej smiechu niz samego seksu :D dobralismy jakas taka pozycje ze z kazdym ruchem czulam jak mnie on gilgocze od srodka haha w koncu zmienilismy ja i normalnie czulam ze sie tam w srodku strasznie zmienilam bo tam strasznie ciasno i nisko wszytko i nawet mnie bolalo momentami :( czy to mozliwe?
 
No widze ze wreszcie na tym watku sie cos ruszylo bo ostatnio jakis przestoj byl.Kruszki zeby twoj partner wiedzial z jakiego powodu ty go tak wygladasz:-Dzartuje oczywiscie.W delegacjach najlepsze sa powroty.Zapomina sie o bzdurnych klotniach i jest dziki seks:-)Przynajmiej u nas tak jest.A dowodem na to jak mi palma odbila gdy tz nie widzialam pol roku jest ....ciaza(z mojej winy bo sie zapomnialam i przytrzymalam w sobie gdy chcial wyskoczyc.Tak bylam nienasycona)Dziewczyny gdybym ja tak czekala az tz wyjdzie z incjatywa to na palcach u reki mozna by bylo policzyc przytulanki.Najbardziej niewyzyci sa do 30 a potem jest roznie.Na mojego zawsze dzialaja lody.Moze w taki sposob zacheccie swoich partnerow.
 
Kruszki łącze się z Tobą :-) my też się dzisiaj widzimy po tygodniowej rozłące. I też pewnie coś będzie :-D wszystkim kobitkom życzę stosunkowo udanych wieczorów i nie tylko wieczorów :-)
 
poki co d..upa blada :) M. spi na kanapie, zmeczony, jeszcze w dodatku jest przeziebiony, spi i steka..
no to po co ja tak czekalam :/
a lody owszem :) my tam w ogole otwarci :)
 
reklama
kruszki bierz się za Niego :-) Nie ma siły? Na śpiocha Go zaatakuj :-) Musi spełniać zachcianki swojej ciężarówki ;-)
 
Do góry