reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

a nasze wczorajsze osiagniecie tzn. Hani to rozcieta warga :p juz slow brakuje
marta to ladnie ci to odchudzanie wychodzi
mailen i co z wozkiem? Bo ja juz glupia jestem kompletnie, moze kupie taki jak ma Marta Hania tez rzadko spi na spacerze a w pozycji polzezacje to tez nie jest zle.
 
reklama
Cześć!!!
Ja jak zwykle nie mogę pisać na weekend i jak zwykle mam zaległości.
Atol, no to super, widzę, że Haneczka dorównuje Łukaszkowi. Mój młody rozwalił sobie wczoraj powiekę, tuż nad łukiem brwiowym. Pół centymetra i byłoby po oku. Brrrr, wolałabym takimi osiągnięciami się nie chwalić.

A czym mogę się pochwalić to, to, że Łukasz coraz częściej wstaje bez poddtrzymywania, łapie równowagę i na stojąco robi papa lub kosi kosi. I naczej nie chce, musi stać !!!

Gagi też nie widziałam, a szkoda...w tym czasie zawsze bierzemy się za kąpiel dzieciaczków...
Marta, gratulacje dla Aluni. Oby tak dalej. Mój czasami tylko zaśnie sam...
evelinka, dopisz się do naszego kalendarza, a napewno nie będziemy zapominać o Waszych świętach...
 
Domicela, dużo słoneczka, uśmiechu, miłości i spełnienia wszystkich marzeń z okazji imienin od słowiczków ( a tak poza tym, może w końcu byśmy się spotkały???????)
A dla małej Julii, bibi przekaż buziaczki.
Margarita, życzenia dla męża.
 
Marta jak Ty tego dokonałaś???? ::) co to za dietka, ja jeszcze karmie wiec nie bardzo mogę sie dietkowac, pocieszam sie tylko ze jak pojde do pracy, zalatanie, stres (jak to w kazdej pracy z klientem i kasa) i mam nadzieje ze schudne, ale tez boje sie tego za jak przestane karmic a bede jadła tak jak jem to cienko bedzie ze mna...tzn grubo ;D a jak na razie to siedzenie w domu mi nie sprzyja :mad:a na aerobik tez juz stracilam zapał :p
Atol wlasnie przed chwila dzownilam do tego Arti ale zajete bede jeszcze probowala i wszystkiego sie dowiem i dam znac oczywiscie bo jakos ta cena tego wozka mnie przekonuje, no i waga w porownaniu z tamtym...
 
wkleję wam bo nagraliśmy na aparat ;) ale musze mieć chwilkę
marta a jaką dietke stosujesz ??? u mnie po samych ćwiczeniach nic a nic się nie ruszyło, a waga pokazała więcej niż przed ćwiczeniami i szlag mnie trafia !!!!!!!!!!!
ide kimać z młodą
 
Tysiace buziaczków dla świętujących dzis dla Domiceli, córci Bibi oraz męża Margarity :-* :-* :-*
 
dla solenizantów najlepszego

Majka jednak spać nie będzie
marta a ta komunia na 85 osób, nie wyobrażam sobie jak to może wyglądać normalnie, u nas na weselu było coś koło 70

ja to komunię Majci to wyobrażam sobie tak jak chrzciny, czyli tak koło 16-18 osób, nie mam zamiaru nikogo dodatkowo zapraszać, no ale może mi przejdzie
 
WItam znowu po przerwie :):):)

Kurde wiecie co zobaczył że znam hasło i zmienił je a ja znowu nowe znam ale mu nie powiem :):) Mam nadzieje ze teraz nie zmieni :):)

Życzenia dla solenizantów !!!!!!!!!!!!

Pozdrwienia dla wszystkich BUZIAKI

Nie wiem co pisać bo mam tyle rzeczy na głowie że nie wiem jak się z tym uporać i w ogóle !!!
 
reklama
Halcia matko, on ci nie pozwala z kompa korzystać, to nie jest normalnie !!!!!!!!!!!!!!!!
podziwiam cię że z nim wytrzymujesz, ale sory że to piszę, ale czy ty nia marnujesz sobie zycia przy nim ???
 
Do góry