biedroneczka1980
Fanka BB :)
A ja właśnie odkurzylam w domu i jak to ja wpadlam na genialny pomysł odkurzenia sobie laptopa hehehe, ale o dziwo jak mu rurka ta najciensza wyciągłam farfocle z tych tylnych wywiewów to nagle dziala sprawniej i ciszej hehehe
agu_la trzymam kciuki za wizytę
agu_la trzymam kciuki za wizytę
, pozniej znow pojedzie na dwa tyg w delegacje i lipa, a jakie on ma humory normalnie jak przyslowiowa baba w ciazy - to nawet ja tak nie mam!