reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kręci mnie głowa tak bardzo ze jakbym spadła z łóżka, nie dam rady spać, i w dodatku wymiotuje, siedzę w kibla, nie wiem co mi jest..... nie wiem co robić....
 
reklama
Lakara wspolczuje ci bardzo. Połóż sie na lewym boku i gleboko oddychaj. Bylas u lekarza, poloznej? Pytalas o te zawroty glowy?
Jesli bardzo zle sie czujesz to moze zadzwon albo jedz na izbe przyjec. Trzymam kciuki zeby bylo Ci lepiej.
 
Lakara jak juz nie dajesz rady to jedz na IP, tam zawsze cos Ci doradza/pomoga...
Akuku nie zlosc sie na mnie, ja nie mowie zlosliwie !! :* Przeciez wiesz, ze kazdy Ci tu dziolszki zyczy :) I tez przez to jestesmy ciekawe co masz w brzuszku :-) Ale poki nic nie wiesz, to nie ma co sie nastawiac :-)
 
Hej, myślę że to prawdopodobnie coś źle jadłam, zupę pomidorowa, bo jak wyrzuciła ze siebie cała zupę to już troszkę ustępowalo zawróty i mogłam iść spać. Na wizycie spytam o to.
 
Dziewczyny chyba wczoraj za wczesnie sie pochwalilam ze jelitowka juz przechodzi. Znowu mu niedobrze, mam razwolnienie, wymiotowolam i nie moge nic zjesc. Do tego jestem przeziebiona. Czy to sie kiedys skonczy...
 
Cinamona, moze do lekarza lec czy cos? Z jelitowka w ciazy nie ma zartow... Mozesz sie biedulo odwodnic.
Ja juz wysprzatalam a w planach jeszcze pomidorowka :-) i znow sloneczko za oknem!! Jak byla taka ponura pogoda i ten snieg padal to sobie myslalam jak to daleko do tego sierpnia, ze chyba nigdy nie nadejdzie patrzac na pogode za oknami, wiec odkad swieci sloneczko mam nadzieje, ze jednak nadzieje haha :-)
 
reklama
Do góry