reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku ćwiczę na razie skalpel II. Później będę urozmaicać. Dieta ma 2000 kalorii i jest smaczna. Kosztuje 99 zł za dwa miesiące i później chyba 10 % zniżki przy następnym. Jeśli chodzi o przyrządzanie to możesz sobie ustawić zamawiając w jakim przedziale czasowym mają się mieścić dania i czy na zimno czy na ciepło. Najdłużej do tej pory trwało to 40 min bo ustawiłam nieograniczony czas.
 
reklama
A to mata edukacyjna, którą m kupił małemu [emoji7]
ImageUploadedByForum BabyBoom1446033471.261408.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1446033480.426386.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446033471.261408.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446033471.261408.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 37
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446033480.426386.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446033480.426386.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 39
Panikara kciuki, żeby mały się nie zaraził. Przykro mi, że ciągle coś się Wam przytrafia, ale mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej!!!

Blerka Dacie radę z rehabilitacją!! Lepiej, że teraz niż później. Silna babka jesteś, przetrwasz to!

Akuku dobrze, że z Vikim już lepiej, no nie ponudzisz się kochana, ciągle coś się u Was dzieje.Dobrze, że jesz śniadania, to już coś.

Zuzzi fajna mata, piękny spadek wagi, zapewne razem z nim więcej energii i pozytywnych emocji.

A moja kruszynka się dziś strasznie spłakała u lekarza i na szczepieniu. Tak mi jej było szkoda, nie mogła się uspokoić biedna, a od rana była taka pogodna. Niosłam ją na rękach całą drogę do domu(na szczęście mamy blisko), bo szkoda mi było odkładać do wózka, a jak wróciłyśmy to ręce mi się całe trzęsły z nerwów. Dobrawa jutro kończy 3 mies. i waży 5455g czyli nadal najmniejsza z naszych maluchów, ale rośnie i to jest najważniejsze.
 
Ruda, wyniki mnie bardzo zmotywowały, ale niestety mam od lat zepsute kolano i znowu daje mi o sobie znać. Dziś odpuściłam Ewkę ze względu na kolano i zrobiłam trening na brzuch z mel-b. Później zrobię jeszcze raz bo to tylko 10 min. Poza tym nie zrobiłam wszystkich ćwiczeń, bo kilka było w pozycji jak do pompek a to właśnie od tego mnie kolano boli.
Reszcie ćwiczących mamuś też życzę sukcesów![emoji4] I tym które się dopiero noszą z zamiarem też![emoji4]
Powiem Wam szczerze, że ta dieta i trening niby zajmują trochę czasu, którego i tak jest niewiele, ale urozmaicają dzień. Szczególnie dieta. Na dodatek robię i jem dania, których w życiu bym sama nie zrobiła czy zamówiła i okazują się być niezłe. Trochę się otwieram na inne smaki dzięki temu [emoji16]
 
Zuzzi ja tez mam problemy z kolanami i odradzam ci wtedy Chodakowska. Jej ćwiczenia strasznie obciążają, mi lepiej pasowala Mel b.

A ja dziewczęta zwariuje. Znów z oskrzelami gorzej, do tego mala je jak zwykle, sika na potege, kupy brak od soboty a waga jej spadla wladnie od soboty o 100 gr. Nie wiem o co chodzi. Od poczatku tylko problemy z tym karmieniem.
 
Kopfer waga mogła jej spaść przez chorobę. A kupa się nie martw chyba że będzie nie robić więc niż 7 czy 8 dni. Michas też ostatnio po 4 dniach zrobił także spokojnie.
 
reklama
Do góry