reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Co do nacinania... wiadomo, że każda z nas wolałaby tego uniknąć, jednak myślę, że w razie potrzeby lepiej naciąć niż jak miałybyśmy pęknąć...
 
reklama
Co do nacinania... wiadomo, że każda z nas wolałaby tego uniknąć, jednak myślę, że w razie potrzeby lepiej naciąć niż jak miałybyśmy pęknąć...
Pewnie, że lepiej jak natną niż ma samo pęknąć...

Mnie to tam pokroją (cc) i coraz częściej sama siebie uspokajam, bo dostaję jakiejś paniki jak o tym myślę. Tym bardziej, że zaczęłam sobie zdawać sprawę, że to jeszcze tylko dwa miesiące! :szok:
 
Trochę zmienię temat i zadam pytanie.

Czy jak kupiłyście łóżeczko to czy też tak długo było je czuć nowością/farbą?
My nasze skręciliśmy w sumie prawie 2 tyg temu i dalej je czuć...
Mam też taką dużą piłkę fitnessową, która leży koło tego łóżeczka i w nocy musiała przeturlać się trochę i dotykała łóżeczka. Rano odbiły się na niej paski farby z łóżeczka...
Napisałam do sklepu to twierdzą, że to jest farba wodna, ekologiczna i bezpieczna dla dziecka, że nigdy nie spotkali się z czymś takim i w sumie oferują wymianę lub zwrot, ale zastanawiam się czy tak nie jest z każdym łóżeczkiem, bo pewnie wszystkie są pokryte taką farbą wodną.

Co myślicie?
 
Trochę zmienię temat i zadam pytanie.

Czy jak kupiłyście łóżeczko to czy też tak długo było je czuć nowością/farbą?
My nasze skręciliśmy w sumie prawie 2 tyg temu i dalej je czuć...
Mam też taką dużą piłkę fitnessową, która leży koło tego łóżeczka i w nocy musiała przeturlać się trochę i dotykała łóżeczka. Rano odbiły się na niej paski farby z łóżeczka...
Napisałam do sklepu to twierdzą, że to jest farba wodna, ekologiczna i bezpieczna dla dziecka, że nigdy nie spotkali się z czymś takim i w sumie oferują wymianę lub zwrot, ale zastanawiam się czy tak nie jest z każdym łóżeczkiem, bo pewnie wszystkie są pokryte taką farbą wodną.

Co myślicie?
Może od tego upału się ta farba roztapia ... albo było świeżo malowane. Farbę zwykle czuć jaka by nie była zawsze tak nowością.
 
Trochę zmienię temat i zadam pytanie.

Czy jak kupiłyście łóżeczko to czy też tak długo było je czuć nowością/farbą?
My nasze skręciliśmy w sumie prawie 2 tyg temu i dalej je czuć...
Mam też taką dużą piłkę fitnessową, która leży koło tego łóżeczka i w nocy musiała przeturlać się trochę i dotykała łóżeczka. Rano odbiły się na niej paski farby z łóżeczka...
Napisałam do sklepu to twierdzą, że to jest farba wodna, ekologiczna i bezpieczna dla dziecka, że nigdy nie spotkali się z czymś takim i w sumie oferują wymianę lub zwrot, ale zastanawiam się czy tak nie jest z każdym łóżeczkiem, bo pewnie wszystkie są pokryte taką farbą wodną.

Co myślicie?
Są takie farby....ale wg mnie coś długo śmierdzi...hmm...a może wystaw na dwór/balkon??
Może poszukaj w necie o tym produkcie, może ktoś miał podobny problem...

Jakie masz łóżeczko??
 
reklama
Są takie farby....ale wg mnie coś długo śmierdzi...hmm...a może wystaw na dwór/balkon??
Może poszukaj w necie o tym produkcie, może ktoś miał podobny problem...

Jakie masz łóżeczko??
Nie mam balkonu. Mieszkam w bloku. Niestety nie mam możliwości wystawienia go na dwór.

A łóżeczko takie:
 
Do góry