reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Norma dla kobiet w ciąży jest 92 a nie 99. I niestety nie jest tak kolorowo ze zawsze wystarczy dieta. U mnie dieta cukrzycowa bardzo rygorystyczna od ponad roku, od pozytywnej bety jeszcze bardziej przestrzegana i cukry na czczo 95-98.
Aaaaa, to przepraszam, nie wiedziałam, że jest 92. Mam skierowanie na cukier (i cala reszte). Badania zrobie pewnie po świętach, bo bede u teściow, a tam w ich miejscowości nie ogarniam służby zdrowia ;) Zobaczymy co wyjdzie, co powiedza lekarze i wypowiem się ponownie. :)
 
reklama
Dziewczyny czy ja nie robie sie matka wariatka :( bylam na wizycie 14 grudnia na usg widac zarodek szyjka jest piekna i wysoko pani doktor mowi ze wszystko dobrze ale serduszka jeszcze nie bylo slychac byl wtedy 5tydz6ddzien... objawy kilka dni sa i na kilka znikaja wuec zaczelam panikowac i zapisalam sie na jutro na usg zeby sprawdzic czy wszystko dobrze zeby juz na swieta byc spokojna i powiedziec oficjalnie... czy aby nie przesadzam?
 
Aaaaa, to przepraszam, nie wiedziałam, że jest 92. Mam skierowanie na cukier (i cala reszte). Badania zrobie pewnie po świętach, bo bede u teściow, a tam w ich miejscowości nie ogarniam służby zdrowia ;) Zobaczymy co wyjdzie, co powiedza lekarze i wypowiem się ponownie. :)

Gratuluje pieknych widokow :) jestesmy chyba na tym samym etapie bo ja ostatnia @ mialam 5.11 jutro ide na kolejne usg bo matka wariatka mi sie udzielila :(
 
Dziewczyny czy ja nie robie sie matka wariatka :( bylam na wizycie 14 grudnia na usg widac zarodek szyjka jest piekna i wysoko pani doktor mowi ze wszystko dobrze ale serduszka jeszcze nie bylo slychac byl wtedy 5tydz6ddzien... objawy kilka dni sa i na kilka znikaja wuec zaczelam panikowac i zapisalam sie na jutro na usg zeby sprawdzic czy wszystko dobrze zeby juz na swieta byc spokojna i powiedziec oficjalnie... czy aby nie przesadzam?
Pewnie przesadzamy;) ale spokój jest ważniejszy. Zobaczysz ze wszystko ok i przynajmniej nie bedziesz stresowac maluszka:) trzymam kciuki, ja tez jutro wizyta
 
Dziewczyny czy ja nie robie sie matka wariatka :( bylam na wizycie 14 grudnia na usg widac zarodek szyjka jest piekna i wysoko pani doktor mowi ze wszystko dobrze ale serduszka jeszcze nie bylo slychac byl wtedy 5tydz6ddzien... objawy kilka dni sa i na kilka znikaja wuec zaczelam panikowac i zapisalam sie na jutro na usg zeby sprawdzic czy wszystko dobrze zeby juz na swieta byc spokojna i powiedziec oficjalnie... czy aby nie przesadzam?
Ja w 5+3 miałam tylko pęcherzyk więc chciałabym tam zobaczyć zarodek, a wizyta dopiero 3 stycznia ;)
 
Dziewczyny czy ja nie robie sie matka wariatka :( bylam na wizycie 14 grudnia na usg widac zarodek szyjka jest piekna i wysoko pani doktor mowi ze wszystko dobrze ale serduszka jeszcze nie bylo slychac byl wtedy 5tydz6ddzien... objawy kilka dni sa i na kilka znikaja wuec zaczelam panikowac i zapisalam sie na jutro na usg zeby sprawdzic czy wszystko dobrze zeby juz na swieta byc spokojna i powiedziec oficjalnie... czy aby nie przesadzam?
Witaj w takim razie w gronie matek wariatek :laugh2:ja też ciągle bez podstaw mam jakieś wątpliwości, więc w pełni cię rozumiem. Ja miałam usg wczoraj a najchętniej poszłabym znowu w poniedziałek tak dla pewności :tak:
 
Takie brązowe plamienie w czasie spodziewanej miesiączki to nic groźnego. Niektóre mamy mają nawet lekki okres i nie wiedzą że są w ciąży.
U mnie też serducha nie było jeszcze. Ale wizytę mam dopiero w połowie stycznia. Wierzę że wszystko będzie dobrze i sobie spokojnie poczekam. To będą piękne święta ;)
 
Dziewczyny czy ja nie robie sie matka wariatka :( bylam na wizycie 14 grudnia na usg widac zarodek szyjka jest piekna i wysoko pani doktor mowi ze wszystko dobrze ale serduszka jeszcze nie bylo slychac byl wtedy 5tydz6ddzien... objawy kilka dni sa i na kilka znikaja wuec zaczelam panikowac i zapisalam sie na jutro na usg zeby sprawdzic czy wszystko dobrze zeby juz na swieta byc spokojna i powiedziec oficjalnie... czy aby nie przesadzam?
jeśli masz być spokojniejsza to idź jak najbardziej. Ja też nie miałam kilka dni objawów, a dzisiaj wróciły, czasem tak jest, spokojnie :)
:):):)
Wszystko w porządku. Długość 2,35 cm. Serduszko bije :)
Za to torbiel na prawym jajniku się nie zmniejsza :( 6 cm.
Nie przejmuj się, ja miałam w pierwszej ciąży, do 12tc chyba się powinna wchłonąć :)

Ja już po wizycie, wszystko na miejscu, doktor widząc mnie przed gabinetem powiedział że jestem w ciąży :) serduszka jeszcze nie ma, ale coś tam tętni, następna wizyta 7.01, ale ma być wszystko dobrze i tego się będę trzymać. No i jest to jakoś 5tc, tak jak mówiłam, późne owu, ale to na następnej wizycie wszystko będziemy ustalać :)
 
reklama
Do góry