reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Próbuję zrobić sobie listę tych małych dupereli niezbędnych podczas połogu, jak na przykład majtki i wkładki... Jakiej firmy polecacie? Bo tyle tego na rynku, że nie wiem, co wybrać... A jakiś płyn, bądź żel do regeneracji krocza po porodzie? Jeszcze zastanawiam się nad olejkiem Bio-Oil do smarowania teraz. Na razie używałam kremu z polecenia szwagierki, ale chciałabym spróbować jakiegoś olejku. Co myślicie? Muszę sobie ułożyć listę, bo spokoju mi to nie daje. [emoji28]
 
reklama
Próbuję zrobić sobie listę tych małych dupereli niezbędnych podczas połogu, jak na przykład majtki i wkładki... Jakiej firmy polecacie? Bo tyle tego na rynku, że nie wiem, co wybrać... A jakiś płyn, bądź żel do regeneracji krocza po porodzie? Jeszcze zastanawiam się nad olejkiem Bio-Oil do smarowania teraz. Na razie używałam kremu z polecenia szwagierki, ale chciałabym spróbować jakiegoś olejku. Co myślicie? Muszę sobie ułożyć listę, bo spokoju mi to nie daje. [emoji28]

Nie doradzę, bo jestem z tych "zielonych", ale też muszę się w końcu wziąć za sporządzenie listy, bo siedzi mi to w głowie :) No i powoli brać się za jakieś zakupy ;) Póki co kupiłam dywanik do pokoiku i materac do łóżeczka, bo akurat trafiłam na promocję :) A to tylko maleńka kropla w morzu...
Ostatnio znalazłam w necie laktator reczny Philips polecany przez kogoś i tak się nad nim zastanawiam...
 
Dziewczyny,
pewnie mnie nie kojarzycie, bo dawno temu się udzielałam.
Potrzebuję pomocy.
Szukam kogos z Poznania, kto poratowałby moją kumpelę.
Jest po pozytywnej becie, ale kończą się jej leki ( estrofem i dupek), a do wizyty jeszcze trochę. Może któras z Was miałaby odsprzedać, bądź pożyczyć????
Plssss, pomożecie?
 
Nie doradzę, bo jestem z tych "zielonych", ale też muszę się w końcu wziąć za sporządzenie listy, bo siedzi mi to w głowie :) No i powoli brać się za jakieś zakupy ;) Póki co kupiłam dywanik do pokoiku i materac do łóżeczka, bo akurat trafiłam na promocję :) A to tylko maleńka kropla w morzu...
Ostatnio znalazłam w necie laktator reczny Philips polecany przez kogoś i tak się nad nim zastanawiam...
Miałam ten laktator i skrzypiał strasznie przy odciąganiu mleka.. Na początku przez pierwsze kilka razy było dobrze, a po pewnym czasie zaczął skrzypieć mega głośno. Ze swojej strony nie polecam. ;)
 
Dziewczyny,
pewnie mnie nie kojarzycie, bo dawno temu się udzielałam.
Potrzebuję pomocy.
Szukam kogos z Poznania, kto poratowałby moją kumpelę.
Jest po pozytywnej becie, ale kończą się jej leki ( estrofem i dupek), a do wizyty jeszcze trochę. Może któras z Was miałaby odsprzedać, bądź pożyczyć????
Plssss, pomożecie?
Oczekujaca123 miala to chyba w sprzedazy
 
reklama
Do góry