reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Nie doradzę, bo jestem z tych "zielonych", ale też muszę się w końcu wziąć za sporządzenie listy, bo siedzi mi to w głowie :) No i powoli brać się za jakieś zakupy ;) Póki co kupiłam dywanik do pokoiku i materac do łóżeczka, bo akurat trafiłam na promocję :) A to tylko maleńka kropla w morzu...
Ostatnio znalazłam w necie laktator reczny Philips polecany przez kogoś i tak się nad nim zastanawiam...
Jak już uda mi się coś zapisać, to wrzucę tu zdjęcie. :D Chociaż zabieram się do tego już z dobry tydzień i poza oliwką i maścią na odparzenia nie mam nic. [emoji28]
 
reklama
Dziewczyyyny, siedze właśnie na krzywej cukrowej... przed wypiciem, z krwi z palca wyszło 100 mg :-( ale i tak mi robią dalej... myślicie, że spadnie? :-(

Wczoraj wieczorem piłam sok jabłkowy (chyba ze trzy szklanki wytrąbiłam), myślicie, że to przez to?
 
Dziewczyyyny, siedze właśnie na krzywej cukrowej... przed wypiciem, z krwi z palca wyszło 100 mg :-( ale i tak mi robią dalej... myślicie, że spadnie? :-(

Wczoraj wieczorem piłam sok jabłkowy (chyba ze trzy szklanki wytrąbiłam), myślicie, że to przez to?
Nie martw się wynikiem z palca. Ja miałam z palca 92 a z krwi na czczo wyszło 83 więc duża różnica.
 
A jak dałaś radę z wypiciem glukozy? Smakowała? :)
Ja piłam o smaku cytrynowym, tak czy tak była baardzo niesmaczna ;)
Ja pilam cytrynową i smakowała jak bardzo słodka lemoniada, nie miałam jakoś strasznego problemu z wypiciem ;-) później lekko mi się pokręciło w głowie chwilke i dalej loozik...

Ale nic strasznego, nie wiem o co tyle krzyku :-D
 
reklama
Ja pilam cytrynową i smakowała jak bardzo słodka lemoniada, nie miałam jakoś strasznego problemu z wypiciem ;-) później lekko mi się pokręciło w głowie chwilke i dalej loozik...

Ale nic strasznego, nie wiem o co tyle krzyku :-D

Widocznie każdy organizm reaguje inaczej, dla mnie to było traumatuczne przeżycie, szczególnie ostatnie łyki ;)
 
Do góry