reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Cześć. Jak odblokować dostęp do for zamkniętego? Prosiłam o dostęp parę dni temu ale nigdzie nie widzę zaproszenia... Gdzie powinnam kliknąć??
 
To i ja czekam na zaproszenie do zamkniętego bo jeszcze nie mam 😉
Jeśli chodzi o wagę i wymiary z połówkowego to się trochę uspokoiłam 🤣 lekarz prowadzący kazał się nie martwić bo wymiary są ok, waga też. Nastraszył mnie tylko podobno super specjalista w klinice co robił USG.
 
reklama
Cześć. Pisze pierwszy raz. To moja pierwsza ciąża, mam 34 lata. Termin na 29 sierpnia. Pierwszy trymestr tragedia - nigdy w całym moim życiu nie czułam się tak chora, a ponoć ciąża to nie choroba. Teraz znacznie lepiej.
Mogę prosić też o dołączenie do forum zamkniętego??
O to witaj w klubie 🙌 Mnie też 1 trymestr mocno przeczołgał... Nigdy nie czułam się tak słabo i źle... Ciągle wymioty i mdłości. Na szczęście minęło w 5 msc 😁❤️
 
Do góry