reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słabo rośnie bthc:(

Rozwiązania
0
Cześć wszystkim! Mam na imię Marta, mam 33 lata i dwa poronienia we wczesnych ciążach. Jestem cukrzykiem od dzieciństwa - ale cukry mam dobre. Staram się wszystkiego pilnować, aby było dobrze. Dziś się poryczalam.... Znów mi się wszystko przypomina,szpitale itd. Moja beta srednio coś urosła...A trochę po ostatnich wydarzeniach spanikowałam i sprawdzałam regularnie co dwa dni. Wyglądała ona następująco: 23.07.2020 - 21,151.27.07.2020-116,400. 29.07.2020 - 255,600. 31.07.2020- 534,300. 03.08.2029- 1459,00 a dziś 05.08.2020 tylko 1935,000. Czy to jest to o czym myśle? Zarodek się zatrzymał? Wizytę mam dopiero 13.08.2020.:((( pomocy!

reklama

liczba

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Około 6 tygodnia beta zwalnia. Dlatego zaleca się robienie tylko na początku 2 razy. Tylko lekarz rozwieje Twoje wątpliwości. No chyba, że beta zacznie spadać.

kasiaa91

Rozwiązania
0
Około 6 tygodnia beta zwalnia. Dlatego zaleca się robienie tylko na początku 2 razy. Tylko lekarz rozwieje Twoje wątpliwości. No chyba, że beta zacznie spadać.
Beta zwalnia, owszem ale przy wartościach 10-20 tys i w okolicach 8 tygodnia.
Autorko, powtórz betę za 2 dni, ona rośnie jednak skokowo i może okazać się, że będzie dalej rosła ładnie. Na razie jednak rośnie nietypowo dla dobrze rozwijającej się ciąży, wzrosty od początku są w normie ale przez cały okres beta przyrasta raczej wolno.

Ostatnia edycja:

Fado123

Rozwiązania
3
Na początku super rosła, ten ost wynik taki sobie, ale nie ma.co panikowac

Rozwiązania
0
Beta zwalnia, owszem ale przy wartościach 10-20 tys i w okolicach 8 tygodnia.
Autorko, powtórz betę za 2 dni, ona rośnie jednak skokowo i może okazać się, że będzie dalej rosła ładnie. Na razie jednak rośnie nietypowo dla dobrze rozwijającej się ciąży, wzrosty od początku są w normie ale przez cały okres beta przyrasta raczej wolno.
Co Pani zdaniem oznacza zdanie, ze beta która opisałam powyżej rośnie nietypowo?

liczba

Rozwiązania
1
Co Pani zdaniem oznacza zdanie, ze beta która opisałam powyżej rośnie nietypowo?
Od 31 już przyrost był mniejszy w porównaniu z wcześniejszymi. Nie znamy wartości z 2 (bo to była niedziela) tylko po 3 dniach co już nie bierze się pod uwagę.
Zrób sobie za 2 dni jeszcze raz jeśli ma Ci to psychicznie pomoc, albo umów się wcześniej do lekarza. Chociaż przy takich wartościach nic jeszcze nie zobaczy konkretnego raczej.

reklama

kasiaa91

Rozwiązania
0
Od początku rosła wolno. 66% to co prawda dwudobowe minimum (przyjęte takie właśnie z powodu skokowości bety), natomiast w większości prawidłowo rozwijających się ciąż rośnie ona o wiele szybciej a tu przy wszystkich pomiarach przyrost był wolny (w normie - ale rósł wolno).
Wynik z 3.08 już wygląda nieprawidłowo.

reklama