reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sms-y i wiadomości z porodówek i nie tylko BEZ KOMENTARZY

Info od Misialiny

"Hej, leżę na ginekologii i na razie nic nie wiem i czekam na lekarza. Mam mieć poród próbny ale nie wiem kiedy. czyli kroplówę dostanę. Ale jak to nasza polska rzeczywistość niewiedzą i leżenie. Dostałam Dopegyt. Ciśnienie 145/90. Chyba mnie tu krew zaleje jak tu będę leżeć i nic ze mną nie zrobią. Pozdrówka. (...)"
 
reklama
Sms wczorajszy - nocny od Misialiny (niestety nie miałam neta- strasznie wiało):

"Hej. Sory ale dzisiaj zwiększyli mi dawke tabletek na to ciśnienie i byłam cały dzień pitoma. Oczywiście nic więcej nie wiem. Robili mi badania ale jutro ja wkońcu biore sprawy w swoje ręce jeśli nic nie powiedzą. Mój lekarz chce rozwiazać ciążę ale ordynator nie wiem"
 
sms od Marta24:

" Już na spokojnie, szok minął. Przyjechałam na ktg, w między czasie poszłam na usg, wracam ktg mi zrobili, badają, jakieś wymazy robią i każą się przebierać. A ja szok! Takie tu mają procedury, że po pierwszym cc następne też cc i zdziwieni, że lekarz nic nie powiedział. Czekam na decyzję kiedy cc - dziś lub jutro. Przy mnie urodziła się dziewczynka - niesamowite uczucie. A i mój brzuch będzie w gazecie bo urodziły się tutaj czworaczki i potrzebowali okazowego brzucha - i mój się trafił. Buziaki dla brzuszków."
 
sms od Angel :)

od wczoraj leże na patologii ciąży. Zrobili mi ktg i usg. Każą mi cały czas leżeć. Najprawdopodobniej zostawią mnie tutaj już do rozwiązania. Będę miała cesarke, bo dzidziuś źle obrócony. Pozdrów ode mnie wszystkie dziewczyny !



3mamy zatem kciuki żeby wszystko było ok !
 
reklama
Sms od Polkajki z 20:06 :)

Kaja urodziła się zdrowiutka, 10 punktów, 56cm długa, 3700 ważąca. Cc całkiem spoko. Mała cały czas ze mną - zaraz po ważeniu przywieźli mi ją do pokoju - czyli gdzieś po 20 min. po porodzie :) Pozdrowienia dla wszystkich Cioteczek z bb!

No to mamy kolejną dziewczynkę na świecie. Serdeczne gratulacje dla kolejnej rozpakowanej mamusi :)
 
Do góry