reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sms-y i wiadomości z porodówek i nie tylko BEZ KOMENTARZY

dzisiejszy esik od Asinki:

" Hej :) wczoraj dostałam 2 dawkę tego lekarstwa na płucka i dzisiaj już wenflon wyciągnięty :) skurcze drobne ale częste od rana brzuch twardy i boli. Pewnie jeszcze tu trochę poleżę. Mam zakaz dotykania brzucha. A i mam dobrą wiadomość - schudłam już 2 kg :) heh pozdrawiam cieplutko :* :* :* "
 
reklama
Napisalam sms do naszej Zeberki i oto co mi odpisała:
" U mnie bez zmian, jutro mają mi pobrać badania, a w środę usg i test oxytocynowy. Wtedy stwierdzą czy trzeba ciążę rozwiązywać natychmiast czy można poczekać...U mnie jeśli położenie Bartusia się nie zmieni to CC najprawdopodobniej 9 czerwca o ile wcześniej nic się nie wydarzy."
 
Wysłałam SMS do Nutrii z pytaniem jak się mają maluszki i z prośbą o urodzeniowe szczegóły:

"Hej, jest dobrze - noc przespana. Piotruś spokojniejszy od Basi, ale to pierwsza doba.
Basia 3060g/53cm godz. 6:58, Piotruś 3010g/51cm godz. 7:00, dzięki!"


Larvuniu, możesz zatem uzupełniać tabelę:)
 
sms z ostatniej chwili od AgatkiT:

"Hej. Leze w szpitalu. Mialam atak kolki nerkowej. Masakra! Dostalam cos przeciwbolowego w kroplowce i juz jest lepiej. Niby mialam jakies skurcze ale juz przeszly. Rozwarcie 3 cm. Czekamy na rozwoj akcji. 3 majcie kciuki Czerwcowki - AgatkaT"

- kochana trzymamy trzymamy!
 
reklama
sms od agatkiT:

"Okazalo sie ze poza przeciwbolowymi na te kolke nerkowa dostalam tez jakies tabletki na wstrzymanie akcji porodowej. Nie wiem za bardzo o co chodzi i nawet nie pytam bo trafilam na "super" lekarzy... Polożna poinformowala mnie ze moge tu zostac jeszcze tydzien zeby bezpiecznie urodzic. Jestem zdolowana... Pozdrawiam"

Słonce nie stresuj sie! Jestesmy z Toba!
 
Do góry