reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacery

cammi no sa miłe starsze kobiety co wiedza lepiej

mi kobieta zwrociła uwage ze nie powinnam wołac DAWIDKU tylko DAWID do dziecka bo zdrobniale sie nie mowi,ale ja mam gebe nie wyparzona i odrazu jej powiedziałam ze to moje dziecko i bede mowic jak mi sie chce

a piasek jest tez mniam dla mojego nawet kocyk nie pomaga bo zpełza z niego
 
reklama
Jowi też sobie oczywiscie ucieka z kocyka... czyli z piasku nici na razie... widze że wszyscy maja ten sam problem :)
a Lenka jak slicznie wystrojona na huśtawke fiu fiu :)
 
mnie tez trafia jak jakieś starsze "mądre" babsko mówi mi co mam robic, no ale cóż tak to juz chyba wszędzie jest i nieuniknione jest spotkanie z kims takim :mad: :mad: :mad:

w piasku tez bylismy i nawet troszkę spróbowaliśmy ::) :p

hustawki niestety są u nas na podwórku na łańcuchach i bez barierek wkoło, wiec musimy chodzic do parku, bo tak sa takie dla maluszków
 
Do góry