reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na zasypianie

U nas generalnie usypiaczem jest piers, jak tylko zasnie na tyle ze moge go pzrelozyc do lozeczka- robie to- czasami zdarza sie ze Jasiek sie wybudza- w tej sytuacji staram sie nie wyjmowac goi z lozeczka tylko uspokoic w nim- u nas dziala szuszanie ( szszszsz....)prosto do uszka, rytmiczne delikatne poklepywanie po pleckach- 5 minut i maly spi. Czasami w kryzysowych sytuacjach dziala polozenie Jaska do mojego lozka- i po prostu polozenie sie kolo niego i udawanie ze sie spi-to tez dziala genialnie-jedyny mankament- w moim przypadku udawanie czesto konczy sie 2 godzinna nieplanowana drzemka(moja)!
 
reklama
dziewczyny jak któraś jeszcze chce uśnij wreszcie (albo jezyk niemowląt, bo też mam) to prosze o info na PW :)
 
LASKI CHETNIE WYSLE WSZYTKO CO MAM ;D
ALE MAILA POTRZEBUJE I DLATEGO PROSZE PW ZEBY MAILA W SIECI NIE UMIESZCZAC I SPAMU NIE DOSTAWAC ;D
MAM:
USNIJ WRESZCIE
JEZYK NIEMOWLAT
PIERWSZA POMOC U NIEMOWLAT
KOŁYSANKI I INNE PIOSENKI DO SPIEWANIA


DOMISIOWE SPIEWANKI I UMER & TURNAU - MP3

mam tez teraz tymka-zadymka na kolanach i nie moge sie juz rozpisywac ;) ;D
pozdrawiam
 
ANIK78 pisze:
No to ja też się muszę pochwalić, że moje dzieciątko pierwszy raz spało 8 godzin, od 21:20 do 5:18. :)

Do takiego rekordu to nam jeszcze daleko, ale dzisiaj Jaśko przespał w kawałku 6 godzin i 15 minut, co jak na niego jest naprawdę sukcesem. Mama cała szczęśliwa ;)
 
hej :)
wysyłam po troszku wszystkim chętnym ja mam taki sobie net (prędkość) a to duże rzeczy więc trochę potrwa :) jakby do kogoś nie dotarło, to przypomnijcie mi sie :)
 
WYSPAŁAM SIĘ U nas padł rekord!!! :) Patrycja spała od 20:30 do 4:25 ;D A potem zjadła i dalej spała do 7:30. A teraz też śpi. Ja nie wiem co się z moim dzieckiem dzieje,ale tak nawał spania chcę częściej.
 
reklama
Do góry