reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawa o alimenty i ustalenie

reklama
Ja występowałam o zabezpieczenie roszczenia w pozwie o alimenty . Prawnik piszący pozew ładnie ubrał to w słowa. Myślę, że i teraz możesz wystąpić do sądu o zabezpieczenie roszczenia.
 
Dzięki dziewczyny, narazie ojciec dziecka sie zebrał i sam zaproponował ze zacznie płacić i nawet spłaci zaległe wiec może nie będzie tak źle.
 
Dzięki dziewczyny, narazie ojciec dziecka sie zebrał i sam zaproponował ze zacznie płacić i nawet spłaci zaległe wiec może nie będzie tak źle.


No to chwała mu za to. Pomyśl jednak nad tym byś miała to na papierze np. słyszałam że można też takie rzeczy załatwić u notariusza no albo sądownie. W każdym razie nie "na twarz".
 
Dodam ze sprawa o alimenty jest w toku, on o tym wie choć nie pokazuje sie na sprawach bo mieszka za granica, ale dogadaliśmy sie jakby poza tym.
Także jeżeli kiedykolwiek przestanie płacić ja będę miała wyrok i zawsze mogę oddać sprawę do komornika.
O alimenty na siebie nie mogę sie starać ponieważ nie byliśmy małżeństwem.
 
Madzik sprawa taka może i powinna w takim wypadku odbyć się zaocznie.Trzymam kciuki i życze powodzenia.Mam nadzieje,że tatuś wywiąże się z obowiązków czego ci życze
 
reklama
Diekuje mamo Julci :) W grudniu odbędzie sie druga a zarazem ostatnia rozprawa, sędzina obiecała mi już wyrok niezależnie czy sie pojawi czy nie.
Na pewno dam znać czy wywiązuje sie z alimentów czy nie.
 
Do góry